Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól gondolom hogy jogtalanul...

Jól gondolom hogy jogtalanul büntettek meg a volánnál?

Figyelt kérdés
Egy keddinapon felszáltam a buszra, a bérletem persze megvolt, fel is mutattam a soförnek! Aztán jött az ellenőr nénike..kéri a bérletem..belenyúltam a táskámba hogy előszedjem de a bérlet eltünt a tartóból, és pánikba estem, majdnem sírtam is, nem tudtam hogy hol keressem a bérletem, de az ellenőr azt se engedte meg hogy megkeressem legalább hogy hol lehet, nem igatta a dolog, egyből előkapta a kis noteszkéjét...nesze nekem 15000 ft csekk! Haza értem hát persze panaszkodtam othon, aztán átnéztem a táskámat, és lám meglet a bérlet csak valahogy kicsusszant a tartóból, másnap bementem panaszt tenni hogy megvan a bérletem és ott a dátum hogy mikor vettem meg a büntetést isvittem, de nem foglalkoztak velem, 2 perc se volt kiküldtek az irodából, ennyi volt...most komolyan hol itt az igazság?
2015. ápr. 30. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Az igazság a részletekben rejlik... Ha nincs bérlet jön a bünti. Bár én még sosem kerültem ilyen helyzetbe, mert az ellenőr szépen kivárta míg előkapom az igazolást a tatyómból. De a körülöttem levőket rendszeresen büntetik... XD Legutóbb egy barátomat 8000 Ft-ra. Sajna rengeteg az olyan ellenőr aki siet és vagy meg se nézi, vagy meg se várja míg előveszed.
2015. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szabályzatban az is benne van hogy utólag is igazolhatod, hogy megvolt a bérleted, járj a nyakukra.
2015. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudod napi hány száz olyan emberrel talákoznak, mint te, csak azok tényleg kamuznak? Nem fog senki igazságosztót játszani, vagy van bérlet, vagy nincs.
2015. ápr. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen, csak nekem jegyem volt, de ott korrekt volt az ellenőr. Kerestem, nem találtam, mondta, hogy végigmegy a buszon, utána visszajön hozzám, addig kereshetem. Nem lett meg, nekem is kitöltötte a büntit, de mondta, hogyha netán meglenne utólag betudom mutatni és akkor csak ezerpárszáz ft-ot kell fizetni. Otthon meg is lett, utólag bemutattam, így megúsztam kevéssel.

Ne hagyd annyiban.

2015. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3. Commentelő..

Te gondolom ha a helyembe lennél kifizetnéd a 15.000 ft.

Jól van..ügyes vagy..

2015. máj. 7. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!