Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Láttatok már utcán vagy...

Láttatok már utcán vagy akárhol magában beszélő embert?

Figyelt kérdés
Miről beszélt éppen, mit gondoltatok róla?
2015. máj. 2. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Itt miskolcon van egy elég népszerű ember,arra gondoltam szívesen elbeszélgetnék vele :D kíváncsi lennék mire gondol.
2015. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miskolcon lakom, és igen láttam párat, de van egy aki kifejezetten figyelem felkeltő mert veszekszik egy nem létező emberrel, és ilyenkor ha elmész mellette döntsd el hogy rád mondja-e vagy nem :)

23F

2015. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, rengeteget. Volt aki vallási dolgokról beszélt és sírt (Nem valami baleset történt, mert ezt napi szinten megtörtént ez mikor egy időben metróztam a nővel). Volt aki a politikát szidta és így és úgy, és ezek a magyarok, stb. Meg olyan is, aki tényleg teljesen értelmetlen zagyvaságokat hordott össze.

Azt gondoltam, hogy bolondok/nagyon részegek, és általában nem is jártam messze a valóságtól.


Egy olyan nő is volt, aki MINDENT megjegyzett, pl: nézd, veszi elő a pénzét, számolja, azok miért falják egymást, senki se kíváncsi arra, hogy hogyan szeretik egymást, stb. Gondolom ő Tourettes volt.

2015. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is Miskolcon lakom, mennyi miskolci egy helyen. Úgy tűnik csak itt beszélnek magukban az emberek xD.


Én egyébként nem gondolok nagyon semmit, hagy mondja ha jól esik neki, de tuti, hogy már párszor elverték emiatt, főleg ha veszekednek. Amúgy azt vettem észre, hogy elég sokan beszélnek magukban és nem csak ilyen pszicho dolgokat, hanem ilyen random "most megetetem a kutyát, ezt még odateszem, ezt meg iderakom" tiszta fura én sosem beszéltem meg magammal hangosan az ilyeneket :D. De ha jólesik nekik xD.

2015. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze. Vannak sokan a városban, ahol élek. Mit gondoltam? Bolondok vagy részegek vagy mindkettő. Miről beszéltek? Nem tudom, nem szoktam odafigyelni, van aki veszekedik valaki láthatatlannal, önmagával vagy mindenkivel, van aki nyugodt hangon beszélget. Nem nagyon érdekelnek, nap mint nap találkozok velük az utcákon.
2015. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, háromszor. Mindháromszor villamoson. Az egyik egy 50 év körüli nő volt, aki valami hivatali problémáról beszélt magában. A másik egy hasonlókorú férfi, arra már nem emlékszem mit mondott. És volt egy 30 év körüli nő, aki csak annyit mondott többször, hogy C'est La Vie. Most utólag gondolom azt, hogy sok érdekes dolgon mehettek keresztül és, hogy a fantáziájuk valószínűleg élénkebb a többiekénél, mert nagyon el tudtak merülni a gondolataikban.
2015. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a padtársam ilyen és néha nehéz eldönteni hogy az embernek pofáz vagy csak úgy magának xDD de legjobb tudomásom szerint ezt a sportot csak az iskolában űzi :)
2015. máj. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 3005 ***** válasza:
Én a tükörben szoktam néha látni, tök ijesztő..
2015. máj. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én naponta látok a tükörben, mert hajlamos vagyok rá. Bár főleg akkor szoktam magamban beszélni, ha mantrázom magamnak a napi vagy azonnali teendőket :).


Komolyabban magában beszélő embert is láttam már sokat, főleg tömegközlekedési eszközökön. Volt pár olyan, aki ordibált, káromkodott meg fenyegette a nemlétező ellenségét, hogy megöli, hát én olyankor nagyon félek, mert ki tudja, mikor lép át az őrülete akkora határt, hogy rátámadjon vkire...


Újpesten, a környéken van egy magában beszélős bácsi... illetve nem tudom, él-e még, olyan 4-5 éve láttam utoljára, de előtte elég rendszeresen. Ő magában beszélt tök érdekes témákról... szerintem tévézett, rádiózott otthon, és megragadtak a fejében a dolgok, szóval nem kizárt, hogy autista volt. De tényleg, majdhogynem tudományos felépítettségű szöveget nyomott fejből maga elé bámulva olyan dolgokról, hogy Obama elnök legújabb döntése a közgazdászok szerint hatással van az USA gazdaságára, vagy hogy hogyan élnek az ámbráscetek vagy éppen hogy az emberiség tagjai milyen rokoni viszonyban állnak egymással, ha tényleg Ádám és Éva volt a két első ember. Na, őt szívesen hallgattam, mert érdekes dolgokat mondott, és nem tűnt veszélyesnek - persze túl közel nem mentem hozzá sem.

2015. máj. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, van egy számmániás ember, aki a rendszámokat adja össze állandóan utazás közben, a másik mindig szójátékot játszik magában és hogyha valami viccest alkot, akkor elkezd nevetni rajta, egy harmadik pedig állandóan valami közgyűlésről beszél az utcán.
2015. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!