Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Talking Angela mögött...

Ladygaga01 kérdése:

A Talking Angela mögött tényleg pedofilok vannak? Kérlek, lent is olvassátok el!

Figyelt kérdés

Mostanában olvasram, hogy pedofilok vannak mögötte. A barátnõm google fordítóval beszélgrajta.vele. írom miket mondott.

-szia angela!

-hogy vagy laura?

-honnat tudod a nevem angela?

-egyedül vagy?

-igen

-hazudsz!

Milyen színû a hajad?

-nem mondom el

-mikor mész haza az az iskolából és merre?

-ovis vagyok

-nem


Az az utáni napon pedig egy fekete rendszám nélküli sõtétített ablakos bmv követte a házukig, ott megállt, és apukája felhívta a rendõrséget. Azt mondták, hogy egy 50 éves alak ül a játék mögött. Amikor újra játszott, egg alak volt a cica szemében. Ja valaki tud róla calamit, mondja el, mert nekem is megvan, és félek. Nem hazudok.



2015. máj. 5. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ó, Te "ember" hány éves vagy? Hiszel még a mesékben?
2015. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Roppant életszerű, hogy rendszám nélküli autókkal találkozzon az ember...
2015. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De komolyan.
2015. máj. 5. 13:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt még hányszor akjátok ki??
2015. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dikk...én ezt nem hisze el, de attól még lehet, hogy így van.Nem tudom :/
2015. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"egy fekete rendszám nélküli sõtétített ablakos bmv követte a házukig" - én voltam.
2015. máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Van egy google nevű oldal. Oda szépen beírod és elolvasod az arról szóló cikkeket és HIVATALOS közleményeket, hogy ez miért marhaság...

Ha már a neten éltek, legalább értelmes dolgokat terjesszetek, hátha tanultok is belőle valamit, nem csak szellemileg még lejjebb építitek egymást.

A barátnőd meg jó nagy kamugép, ha tényleg ezt mondta. Te meg buta vagy, ha elhiszed.

2015. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most mindenki képzeljen el egy fekete sötét ablakos rendszám nélküli bmwt. Megy az emberek után aztán követ egy kisleány, megáll a házuk előtt. Az apuka kihivja a rendőrséget, mire a bmws észbekapott, hogy hé mögöttem egy rendőr autó addigra elment(?). Aztán ment és ment megállt egy benzinkúton, vagy egy parkolóba és boltba ment. Nem hiszem el, hogy nem hivja ott senki se a rendőrséget, mert ha jól tudom egy rendszám nélküli kocsit azonnal elszállitanak.
2015. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez nem net, ezt tapasztaltam. A kocsisat csak õ
2015. máj. 5. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!