Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek van olyan tini ismerősö...

Nektek van olyan tini ismerősötök, estleg ti magatok, akiknek egyáltalán nincsenek emeri kapcsolatai a valóságban s egész nap, mindig, mindenhol csak a neten vannak barátaik, anélkül, hogy a valóságban találkoztak volna velük?

Figyelt kérdés

Röviden, olyan emberekre vagyok kiváncsi, akiknek csak és kizárólag virtuális kapcsolatai vannak olyanokkal, akikkel, soha életben nem találkozott még személyesen.


Milyenek ezek a kapcsolatok, barátságok? Írjatok minél több élményt, sztorit ezzel kapcsolatban.


2015. máj. 5. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Odáig van a"barátaival".Online játékban játszik,két éve munkanélküli,és nem is akar dolgozni mondvacsinált indokokkal.A barát az,aki ott van mellettem ha számítok rá. 28éves a srác...
2015. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen tini nem hiszem hogy van.. Miből és hogyan tartaná el magát?

Minimális valóságbeli emberi kapcsolatai mindenkinek vannak.

2015. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem pl. most csak a neten vannak barátaim, pedig járok iskolába. Emberi kapcsolataim vannak mert nem vagyok elzárkózva. Elkerülhetetlen egy többé-kevésbé normális élethez. A szüleimmel és testvéreimmel lakom egy házban. Busszal járok haza.

A netes barátságaim nagy része életbeli barátságokból lett mert elköltöztünk és már nem tudunk találkozni. Kisebb része akikre én írtam rá fészbúkon vagy ők vettek fel mert volt közös online haverunk.

Nem beszélek egyikükkel sem minden nap. Akik valóságbeli barátságból redukálódtak internetessé ritkábban írnak, de akkor beszélünk arról hogy kivel mi van. Akikkel sosem találkoztam még azokkal inkább híreket, érdekességeket meg vicces dolgokat küldünk egymásnak, random témákról csetelgetünk. Olyanok is vannak akikkel csak úgy bejelöltük egymást közös érdeklődés alapján és néha ránézünk a másik adatlapjára, tetszikelünk, kommentelünk dolgokat.

2015. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Konkrét beszélgetési idő nincsen, mivel nagyjából mindig elérhetőek vagyunk. Egyidősek vagy idősebbek nálam. Van aki levelezősre jár, aki otthonról dolgozik, este dolgozik vagy nem dolgozik.. az az egy biztos közös bennünk hogy sok időt töltünk a neten. És késő estig fentmaradunk.


Ha valami konkrét érdekel kérdezz nyugodtan.

2015. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!