Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A tini lányok tényleg nem...

A tini lányok tényleg nem képesek csúnya fiúba beleszeretni még akkor sem, ha egész napokat tud a fiúval csetelni meg olyat írt, hogy kedveli a srácot?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 10:45
1 2
 1/19 anonim válasza:
A tini lányoknak van egy ideáljuk és ha annak nem felelsz meg, akkor nem kellesz. Éretlenek, de majd megváltoznak.
2014. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Már nem vagyok tini, de mikor az voltam tetszettek csúnya fiúk is. Mindegyiknek volt valami szexepilje. A mosolya, egy anyajegy, a tekintete, apró dolgok. Ettől nekem olyan szinten vonzó lett, hogy egyáltalán nem érdekelt, hogy mindenki csúnyázza őket. Szerintem ma is elég sok lány működik így, szóval ha már kedveli a srácot, és annak ellenére, hogy csúnya, a fentiek miatt kialakult a vonzalom, már sima az út a szerelemhez.

Persze tényleg nem mindenki működik így, és valaki mellé nagyon hosszú ideig nem sorol ilyen lányt a sors, de megéri próbálkozni, és nem szabad emiatt meggyűlölni a nőket, mert nem mind ugyanolyan.

2014. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez zavar, hogy olyan fiúról küldött videót, aki ilyen tökély pasi külsőre és még áradozott is nekem róla, elég rosszul esett, mégis közben meg engem dícsér, legalábbis jellemre és látszólag szeret velem dumálgatni.
2014. júl. 30. 10:55
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja a fejedet elképzelni a lábaid között, akkor az halott ügy.
2014. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
*hopp: természetesen LÁBAI között akart lenni.
2014. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Egy "celebről" küldött videót, vagy egy ismerőséről? Ha valami ismertebb személy, vagy netceleb, akkor nincs akkora ok az aggodalomra, de ha olyan srác, akit ismer, akkor nem valószínű, hogy van esélyed.
2014. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Énekesről.
2014. júl. 30. 11:02
 8/19 anonim ***** válasza:
Amikor megismerkedtem az exemmel nagyon nem jött be, de attól függetlenül fél évig dumáltunk, majd újra találkoztunk. A beszélgetések alatt beleszerettem és amikor úja láttam nem értettem, hogy először miért nem vonzódtam hozzá, igaz, hogy már vége van a dolognak, de sokáig együtt voltunk és az emlékek megmaradtak , bár ma a képeket visszanézve már azt nem értem, hogy később miért vonzódtam hozzá.
2014. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Énekesről nem olyan gáz. Ha nem is az aktuális kiszemeltemnek, de barátnőmnek folyamatosan küldözgettem a képeket a fiatal autóversenyzőkről. Amíg tisztában van vele, hogy ő elérhetetlen, te meg nem, addig nincs nagy gond. Esetleg kezdj el puhatolózni. Bókolj neki, derítsd ki, hogy milyen fiúk jönnek be neki, és akkor kiderül, hogy tud-e rád egy puszta barátnál többként gondolni :)
2014. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A lányok, nők természetszerűleg nem a külsőbe szeretnek bele egy srácnak, hanem csak jó megismerés után kezdenek el vonzódni valakihez. Ezért kell a fiúk türelmesen udvaroljanak pl., stb. Szerintem ez a szép fiú-csúnya fiú diszkriminálás a hülye feminista elképzelések miatt terjedt el, s főleg a fiatalabb korosztályokat fertőzi meg. Ha meg a fiúk már eleve úgy állnak hozzá, hogy ők csúnyák, nem kellenek senkinek, és nem is próbálkoznak udvarolni, akkor persze nem lesz esélyük. Szóval ha van csöpp esze és természetessége a lánynak, akkor van esélyed nála, ha te is próbálod a legjobbat kiadni magadból. 23L
2014. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!