Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek jó tippeket az...

Ismertek jó tippeket az érettségihez (angol)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :D


Egy 17 éves gimnazista lány vagyok, aki elôrehozott érettségit szeretne tenni idén angol nyelvbôl.

Nem szoktam vizsgahelyzetekben izgulni, de készülés hiányában kivételesen picit kezdek. :D


Van esetleg valamilyen bevált tippetek, amit érettségire tanácsoltak? :)

Vagy valami olyasmi, amit ti találtatok ki, vagy egy barátotoktól lestetek? :D


Olyanokra gondolnék, hogy sok toll, kényelmes ruha, felkötött frizura, sok víz, stb. Ami nektek bevált. :)


(Egyébként tavaly júniusban sikeresen nyelvvizsgáztam angolból B2 szinten. Emiatt nem készültem idén.

ECL: reading 70%, writing 62%, listening 40%, oral 92%)


Köszönöm a válaszokat! :D


2015. máj. 5. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát mindenkinek más válik be, de én sosem megyek el vizsgázni anélkül, hogy ettem volna előtte, még ha ideges vagyok, és kicsit nehezebben is csúszik :D
2015. máj. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, igen, jól mondja az első! Enni kell előtte és jó, ha valami gyümölcsöt is legyűrsz vagy viszel magaddal 100%-os gyümölcslevet, mert jót tesz a szervezetnek meg az agynak, jobb, mint az energiaital. Szőlőcukrot is vihetsz és közben elnyammoghatsz párat - nálunk anno legalábbis meg volt engedve, hogy igyunk vagy nasizzunk vizsga közben.
2015. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
orál 92%? Jól nyomod.
2015. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!