Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van az életnek ha...

Mi értelme van az életnek ha semmi nem sikerül abból amit elterveztem?

Figyelt kérdés
Egyik célomat sem tudtam eddig megvalósítani jiába tettem érte sokat. Teljesen kiégtem az állandó sikertelnségektől. Többfajta iskolát is elkezdtem, de egyiket sem tudtam befejezni végül otthagytam őket. jelenleg a harmadik iskolámmal kűzdök amit nagyon szeretek de valahogy nem sikerülnek a vizsgáim. Munkát is sokszor kerestem már életemben, de még a tescoba is az ismerősöket veszik fel. kilátástalnnak érzem az életemet.

2015. máj. 5. 19:54
 1/3 anonim válasza:
100%
Az, hogy a sulikat nem tudod elvégezni, adodhat abbol is, hogy nem igazan dontotted meg el, hogy mi akarsz lenni, ezert nem erdekelnek azok a dolgok, amiket tanitanak ott neked. Ilyen esetben (ha kozepsulirol van szo), akkor az lenne a legjobb, ha siman most csak az erettsegire koncentralnal, aztan meg szakmat okj-s kepzesen is szerezhetsz, vagy ha nagyon nem tudod, mit kezdj magaddal, akkor hagyd a francba egyelore az okj-t (bar ugy munkat eleg nehez lesz talalni). Gondolom, diakmunkat keresnel. Hat ott is az a baj, hogy ossze-vissza csapongsz a sulik kozott, igy aki meglatja az onelatrajzodat, az egybol boritekolja is, hogy a munkaban is ilyen vagy. Mennyi idos vagy? Sokaig en se talaltam a helyemet a vilagban. 24 evesen talaltam olyan munkahelyet, ahol megtalaltam onmagam es a pozitiv tulajdonsagaimat tudom kamatoztatni. Nem szabad igy elkeseredni. Ami fontos, hogy ha valamit elkezdesz, azt csinald vegig. Ne add fel az elso olyannal, amikor elmegy tole a kedved. Hiddel, mindenki ilyen, hogy az elso akadalynal legszivesebben hagyna a francba az egeszet, csa nem teszi meg.
2015. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy alázatosságot gyakorolj, fejlődj és segíts másokon.

Szerintem:)

17/l

2015. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2. válaszoló: Mivel szemben kéne valakinek alázatosnak lennie?
2015. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!