Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti ezt hogy oldanatok meg?

Ti ezt hogy oldanatok meg?

Figyelt kérdés

Egyik rokonom (reformatus ferfi) osszehazasodott egy Jehova tanuja novel, boldogok, jol kijonnek es egyyeznek,

de ha megkerdem oket a kozos jovojukrol ( gyerek, meg a neveltetese) arrol nem akarnak beszelni.Akik ilyen vegyes hazassagokban eltek hogy oldjatok meg ezt a kerdest?



2015. máj. 5. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont azért nem akarnak beszélni róla, hogy a rokonok ne kezdjenek el pletykálni a hátuk mögött. Megoldják úgy, ahogy akarják, és majd megtudjátok.
2015. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Enis erre gondoltam, de szerintetek mi a leg idealisabb megoldas? Nagyon kozel all hozzam a rokon a kozos mult miatt es nemszeretnem ha olyansmibe kotelezne el magat ami neki arthat lelkileg (a ferfi rokonja vagyok).
2015. máj. 5. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire aggódni érte, felnőtt ember. El tudják dönteni a párjával, hogy mi a legjobb nekik.
2015. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
mivel a jehovák havonta tartanak tapogató estet,ezért ilyen téren szerintem nem lesz gond.
2015. máj. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tapogatóest hülyeség,nem vagyok JT ,sok minden van amiben nem értek egyet velük,de tudom,hogy ilyent nem csinálnak
2015. máj. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Az előző válaszoló vagyok! Amugy ne aggódj,ha szeretik és megértik egymást,akkor elintézik maguk.Az ilyen dolgokból jobb kimaradni és nem szólni bele
2015. máj. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!