Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek ilyen helyzetben?...

Mit tennétek ilyen helyzetben? Hogy oldanátok meg ezt a problémát? (Lent)

Figyelt kérdés

Van 1 osztálytársam, aki szeret szívózni, meg kötekedni, az osztályból engem, meg 1 másik gyereket meg akar verni. Én el tudnám intézni mert egy nagy szájhős, de mi van ha hívja a haverjait?

Kérlek értelmes válaszokat irjatok.



2014. jan. 24. 15:14
 1/4 anonim válasza:
100%

Itt az a baj hogy nincs elég magabizt

És ha hivja a barátait

legyen elég önbizalmad

verd meg mindet

Ha eltudod hinni hogy sikerül akkor menni fog

2014. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocs első, de ez hülyeség. Maximum a filmekben van ilyen, hogy ha elhiszed, akkor tudsz verekedni. A tudás a lényeg, nem a hit. Ha nagyon arcoskodik, verjétek meg egy kicsit, aztán hordjatok vascsövet. Ez most nem vicc, táskában simán elfér. Volt egy haverom, őt is meg akarták verni, egy hétig macsétával járt suliba, nem bízta a véletlenre. Ha felmerül az, hogy jönnének a haverok, hordjatok valami eszközt, és legyetek együtt.
2014. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jan. 25. 08:00
 4/4 anonim válasza:

Bocs 2.

5 osztályban mindenki megvert engem.

most 10-be már senki nem bir meg velem csak azért mert van elég magabiztoságom és nem félek.

2014. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!