Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, mit csinálnátok,...

Lányok, mit csinálnátok, hogyan oldanátok meg a helyzetet, ha valaki bántani akarna titeket az utcán?

Figyelt kérdés
És mennyire félnétek egy ilyen helyzetben?
2014. márc. 24. 18:33
 1/8 piriiiiii ***** válasza:
Vagy próbálnék természetes maradni, hogy ne dühödjön fel, vagy elfutnék. Az utcán ráadásul járnak más emberek is, körülnéznék, hogy van-e ott valaki. amúgy ez a környezettől függ. Ha találok eszközt, "hatástalanítom" a rosszakarómat.
2014. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne valaki a közelben sikítanék, feltűnést keltenék, amilyen nagyot csak lehet, hogy az illetőt elijesszem további cselekedettől és mindenki minket bámuljon, aztán sietősen elmennék a másik irányba, és ha övetni próbálna akkor megkérnék egy kedvesebbnek tűnő fiatal férfit, hogy kísérjen el valameddig. A lényeg a feltűnéskeltés, nem kell elintézni csendesen elpirulogva, ha valaki bántani akar.


Ha nincs senki a közelben, akkor elő az önvédelmet :D Sötét parkokban egyébként is sokszor a kulcsomat az ujjaim közé fogva megyek, szóval ütnék azzal, majd ha férfi akkor t*könrúgnám, orroncsapnám tenyérrel, meg ilyen okosságok amiket kis erővel lehet csinálni, végül szaladnék mint a mérgezett egér amíg emberekkel tömött területre nem érnék.


Félnék, volt már ilyen, el tudtam szaladni. Nem vagyok valami szívbajos ember, de amitől (a tűk után) a legjobban félek az egy másik ember, undorító dolgokra képesek egyesek.

2014. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom. Az biztos, hogy nagyon megijednék... Megpróbálnék elfutni, vagy kiabálni vagy valamit kezdeni. Verekedni nem állnék le az biztos, mivel nincs valami jó fizikumom. Elfutni még eltudnék, de megvédeni magam nemigen. Ha csak pénzért, vagy értékért támadnának meg, akkor inkább odaadnám.
2014. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 16pink válasza:

Attól függ milyen a környezet:

Futás,sikitás,ágyékonrugás,paprikaspray

2014. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
tökön rugnám... hatásos, egyből összeesik.
2014. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lefújnám paprika sprayvel, ahogy korábban is megtettem egyszer.

Félni már nem félnék, legalábbis nem kapnék sokkot :)

Nyíltan leszbikusként egy év alatt a belvárosban megedződik az ember lánya.

2014. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sippara ***** válasza:
40-50 kilónyi kutyával mászkálok non-stop, aki engem talál meg, az szerintem öngyilkos akar lenni :) mondanám a pár év küzdősportos múltat, de azt hiszem, támadás esetén azzal lennék elfoglalva, hogy leszedjem a rotit "szerencsétlen" delikvensről.
2014. ápr. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiú : Seperc alatt nem lenne nemiszerve

Lány : seperc alatt nem lenne körme ;)

2015. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!