Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most mihez kezdjek magammal?...

Most mihez kezdjek magammal? Úgy érzem teljesen szétestem. :[

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje konkrétan semmihez sincs kedvem és tartósan rosszkedvem van. Itthon ülök, néha rajzolok, olvasok és a gépen játszok vagy netezek.

Az osztálytársaimmal se jövök ki. [Csak 1-2 emberrel vagyok jóba.] Témákhoz sose tudok hozzászólni. Ha mondok is valami, akkor lereagálnak vagy észre se vesznek. Teljes más a véleményem egy csomó mindenről, mint nekik. A stílusom, ízlésem és az érdeklődési köröm sem egyezik meg az övükével.

Mostanában sokszor alszok el sírva, mert nyomoréknak és szánalmasnak érzem magam teljesen. Egy ember van, aki megért, de tőle is vagy 500 km választ el. :C



2015. máj. 7. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
noob
2015. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mocsok bronzos. ~>:C
2015. máj. 7. 17:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress egy olyan társaságot, akivel jól kijössz, valamilyen sport csapatot, vagy akár a sulidban valamilyen szakkört, ahol olyanok vannak, akikkel tudsz beszélgetni. Próbálkozz és végül csak fogsz találni barátokat.
2015. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti van baráti társaságom, de az ország különböző pontjain laknak és nagyon ritkán találkozok velük. :\ A sulimba meg hát nincsenek szakkörök, szóval ez kilőve. Jövő tanévben lehet, hogy megyek sportolni vagy nyelvet tanulni nyelvsuliba. Szóval talán majd ott, de addig is ki kell bírnom valahogy. :C
2015. máj. 7. 17:50
 5/12 anonim ***** válasza:
én is így érzek, csak én tudom az okát.
2015. máj. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ezeknek a tüneteknek valami fizikai okozójuk is lehet, ezért nem érzed jól magad, vagy csak a szokásos (hány éves vagy?) tinédzseri "nem tudom mit kezdjek magammal". Próbálj ki sok új dolgot, hátha lesz valami, ami érdekel és amibe tudod fektetni az energiádat (akármi... akár kutyaszépség versenyek vagy legozás vagy ilyesmi ;))
2015. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sok minden érdekel, sok mindent szeretek csinálni, van mibe energiát fektetni (ha épp véletlenül van hozzá kedvem), csak olyan rossz érzés már bemenni a suliba is, rossz a hangulatom és semmihez sincs már kedvem se. :[ Egyébként 17 leszek.
2015. máj. 7. 18:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Jön a nyár, annyi emberrel tudsz ismerkedni, amennyivel csak akarsz. Ha érdekelnek koncertek vagy kisebb fesztiválok, nézz utánuk, én is sok embert megismertem ott. Neten keresgélhetsz fórumokat, attól függően mi érdekel...foci? Más sport? Filmek? Akár mehettek le együtt játszani vagy mozizni, akármi.
2015. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
+ strand, esténként beülni valahova, tényleg sok lehetőség van.
2015. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Őő. Japán kultúra, rock zene. :) MondoConon már ismertem meg embereket, csak ugye az Pesten van, ezért ilyen elszórt a baráti köröm. ^^"
2015. máj. 7. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!