Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti el mernétek menni ronda...

Ti el mernétek menni ronda emberként a kedvenc együttesetek koncertjére?

Figyelt kérdés
Félek, hogy megszólnak az emberek meg az együttes tagjai, hogy ez a ronda lány mit keres itt. Vagy koncert közben véletlenül hozzáérek valakihez akkor mi lesz. Az iskolában is undorodnak tőlem az osztálytársaim, azon szoktak versenyezni, hogy ki mer megérinteni.

2015. máj. 7. 20:36
1 2
 1/13 FüligJimmy88 ***** válasza:
78%

1.: ronda lány nincs. Lehet ezen vitatkozni, nincs és kész.

2.: hány éves is vagy? Ilyen "ki mer hozzáérni"-marhaságot kb. 8 évesek szoktak csinálni, ha annyi vagy akkor meg még korai koncertezni. Hacsak nem a 100 folk celsius-ról van szó.

3.: ha ennyire aggódsz megnyugtatlak, hogy egy koncerten általában mindenki pocsolya részeg, úgyhogy még szebbnek is fognak látni.

2015. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Huh. Remelem képen törlöd az osztálytársaidat:D persze, hogy elmennék! Szerintem ha csak nem azért undorodnak mert nem fürdesz vagy ilyesmi akkor menj!!!!
2015. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

az együttes tagjai az előadással foglalkoznak. de ha nézik is közben a közönséged (nyilván elkerülhetetlen),lesznek ott elegen.

hozzáérni valakihez biztos fogsz, ha csak nem öt ember megy el a koncertre...tömegközlekedni nem szoktál?


egyébként, idióta osztálytársaid vannak, miért ne lehetne téged megérinteni?

2015. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Fürdök minden nap, tiszta vagyok és ápolt, igyekszem kihozni magamból a legjobbat, de sajnos így sem ütöm meg az átlagos szintet.
2015. máj. 7. 20:44
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért félnek hozzám érni, mert ronda vagyok.
2015. máj. 7. 20:45
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak szeretnék közös fotót is az együttes tagjaival, de nagyon félek, hogy elzavarnának. :/
2015. máj. 7. 20:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekik mindegy, ahogy a többi sokszáz embernek is. Maximum nem hívnak fel a színpadra.
2015. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én évente több tucat koncertet látogatok, nem tudom, te milyen műfajban mozogsz, de nyugi, nem lesz ilyen gáz :D

ez egy buli, mindenki jól akarja érezni magát, és nem azzal fognak foglalkozni, hogy te hogy nézel ki.

a zenekar tagjai pedig magukat égetnék le, ha az egyik rajongójukat kigúnyolnák, tehát bátran odamehetsz, biztos szívesen fotózkodnak veled is épp úgy, mint a többi másik rajongóval. ha véletlen hozzáérsz koncert közben valakihez, mi lesz? semmi, szórakoztok tovább.

2015. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Önbizalom kérdése. Ha nincs akkor nem lesz közös fotó. Aki meg csúnyának tart azt sz*rd le. Nem kell velük foglalkozni. Lehet ők se szebbek mint te. Amúgyis az ilyenek ellen vagyok mert semmi értelme másokat cikizni. Idővel úgyis vissza száll majd rájuk a sértegetés majd figyeld meg.
2015. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha tényleg igazi, rendes zenekar, akkor örülnek annak, hogy rajonganak értük, és nem fognak visszautasítani senkit ilyen piti indokok miatt... max. akkor nincs fotó, ha sietnek tovább, de akkor senkivel nem fotózkodnak.

Egyébként meg nem hiszem, hogy olyan ronda lennél; sztem az osztálytársaid csak kerestek egy "bűnbakot", egy ügyeletes rondát, hogy őket ne cikizze senki semmi miatt.

2015. máj. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!