Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felraktak egy leányzót a...

Felraktak egy leányzót a napiszarra és engem akarnak bemószerolni, hogy én raktam fel mit csinálnak ilyenkor?

Figyelt kérdés
A kérdés nem az,hogy én voltam e vagy sem és fosok,hogy elkapnak mert nem. Csak azért szeretném elkerülni azt a procedurát,hogy engem elvigyenek a rendörök a házamból egy ilyen alaptalan vád miatt.Egyébként amint kideritettem a leányzó önmagát fényképezte és rakta fel a facebook.hu közösségi oldalra (16 körüli L) bikiniben egy autót mos. Ez lett ugye le mentve és feltöltve a fentebb említett szenny oldalra. Értelmes válaszokat szeretnék,komolytalan válaszokra nincs se szükségem se időm. Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget.

#kép #felraktak
2015. máj. 8. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt ellenörizni tudják, hogy honnan lett feltéve, mert az IP számot vissza tudják keresni (akkor is, ha "elrejtette", ez csak privát emberekkel szemben érhet valamit)


Ha nem te voltál, akkor még véletlen sem fognak téged elvinni, ha meg a te gépedröl vagy Wifiden kesezrül tette fel valaki, akkor te is hibás vagy.

2015. máj. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Némi hackerkedéssel ki lehet deríteni, hogy milyen IP címről lett feltöltve a fotó és hogy az adott számítógép jelenleg hol található és kinek a tulajdonában van.
2015. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Értem. Végül is ezekkel az információkkal tisztában voltam,tehát akkor várhatom folyamatosan,hogy vagy jönnek vagy nem és viszik a berendezést :) Hát akkor jöjjenek.


És ha nem találnak semmit,mert ugye furcsálnám ha találnának -.- akkor én polgári peres ügyben indíthatok rágalmazásért feljelentést?

2015. máj. 8. 16:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme, mert kb. képen röhögnek, ez annyira semmilyen "ügy".
2015. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"

Értem. Végül is ezekkel az információkkal tisztában voltam,tehát akkor várhatom folyamatosan,hogy vagy jönnek vagy nem és viszik a berendezést :) Hát akkor jöjjenek."


NEM visznek el semmit, ha nem a te IP-röl ment a dolog - ezt ugyanis a neten keresztül meg tudják állapítani, semmi szükség a te berendezésedre.



"És ha nem találnak semmit,mert ugye furcsálnám ha találnának -.- akkor én polgári peres ügyben indíthatok rágalmazásért feljelentést?"

Elvileg indíthatsz, de ha nem tudod bizonyitani, hogy a feljelentö akarattal adott meg téves nevet, akkor nem érsz el semmit, csak fizetheted a perköltségeket.

A rendörséget meg nem perelheted, mert ök kötelesek minden bejelentést ellenörizni.

2015. máj. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor ne is várjak kommandósokat könnygázzal és kutyákkal be toppani a bejárati kapun??

Ez amúgy olyan tré egy téma. És mivan ha én találok ki valakiről olyat,hogy mondjuk megfolytott 15 afrikai bevándorlót és megette őket! Akkor mennek a zsaruk és turkálnak a wc-be vagy mi a fene????

2015. máj. 8. 16:38
 7/11 A kérdező kommentje:
Na az utolsó írta le konkrétan amire kiváncsi voltam. Akkor végül is nincs min aggódjak. Ez is csak falusi pletyka.
2015. máj. 8. 16:40
 8/11 anonim ***** válasza:

Jézusom, nem néztél te (is) egy kicsit sok krimit? :D


Kommandósokak meg a kutyákak akkor sem küldenének hozzád, ha te töltötted volna fel a képet. Egyszerűen becsöngetne két zsaru és bevinnének.

2015. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó lehet kicsit túl kaptam,de pont ezt nem nézném jó szemmel jelenleg szüleimmel élek vidéken és nem igazán tetszene ha ők is végig néznék ezt a becsöngetnek és bevisznek dolgot.A legszebb amúgy az egészben,hogy a leányzót nem is ismermem csak futólag mivel egy faluban élünk.
2015. máj. 8. 16:47
 10/11 *Nekomimi* ***** válasza:
65%
Na ácsi. Ha az a leányzó tette fel facere a képet, saját akaratából, akkor autómatikusan elfogadta azt, hogy bárki, bárhol felhasználhatja a képet. Ezek után nincs miről beszélni. Megosztotta a nyilvánossággal, tehát még ha tegyük fel te tetted volna fel napira, akkor sem jelenthet fel, vagy perelhet, vagy bármi más... :)
2015. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!