Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valakit felteszek napiszarr...

Zsani123 kérdése:

Ha valakit felteszek napiszarra, lesz kovetkezmenye?

Figyelt kérdés
igazabol mindegy kit es miert akarok feltenni, de komolyan mondom hogy megerdemli!!!..ugyhogy legyszives azokat a valaszokat tegyetek felre hogy "te csak ne tegyel fel senkit' stbstbstb..arra lennek kivancsi, hogyha bekuldenek egy kepet egy illetorol,akkor mi tortenik ha netalantan feljelent.az illeto biztos lesz benne ki tette fel, de bizonyitani nem tudja gondolom, nekem ebbol lesz károm?.vagy ha ismeretlen szemelykent jelenti,mennyire nyomoznak ez ugyben a rendorsegen?.nem tudok olyanrol aki megszivta volna mert kuldott be valakirol kepet.max olyanrol hallottam hogy leszedik ha ugyvan...
2014. aug. 10. 21:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Csak akkor tehetsz képet nyílvánosságra bárkiről is, ha beleeggyezését adja. Amennyiben eljárás indul, az oldal üzemeltetője köteles kiadni, hogy kitől származik a kép, vagy különben ő jár pórul és bezárhatja a cirkuszát.
2014. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
annyira utana jarnak a dolognak?.egybol IP cim meg ami kell?..:)..annyi mindenre sz*rnak sajnos a rendorok..pont ezzel foglalkoznanak annyira?
2014. aug. 10. 22:36
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

A napiszar ellen lehetetlen nyerni, nagyon jövedelmező biznisz (a reklámok miatt), úgyhogy foggal körömmel megvédik az üzemeltetői.


A szerver az USA-ban található, úgyhogy ha a barátodnak nincs az USA-ban egy kisebb befolyása, akkor semmi sem lesz a dologból.


Tejhatalmuk van feletted, mivel te amikor oda feltöltesz és nézegeted, nem Magyarországon lévő szerverre csatlakozol, csakhát ugyebár magyar nyelven van, de az semmit se számít.


Ők döntik el, hogy leveszik-e a képeket vagy pedig inkább kirakják a panaszlevelet a többi parasztnak röhögni.


Privátban ha akarod (nem muszály) leírhatnád, hogy miért akarod feltenni erre a nemes oldalra, mert én csak nagyon kevés indokot tudnék felsorolni amiatt, hogy egy embernek így elpusztítsák a jövőjét (állásinterjúkról kizárva stb).

2014. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
60%
Ha megtudja, hogy ki rakta fel a képet, és nagyon nem tetszik neki, plusz agresszív és/vagy vannak ismerősei, akkor néhány napot eltölthetsz az intenzíven is. Ez szerintem minden feljelentésnél rosszabb...
2014. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
68%
Felteszed proxyrol és máris le van róla a gond.
2014. aug. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
75%
jézusom a napiszar még létezik?:D
2014. aug. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
agresszivnak agressziv, de nem erdekel:) nem vagyok az a fajta lany aki nem tudja magat megvedeni, es nincs neki akkora hattere:D..en ettol nem is felek..csak rendorsegi ugyet nem szeretnek..ezek szerint akkor ebbol nem lehet ugy gondom?:).
2014. aug. 11. 10:16
 8/29 anonim ***** válasza:
76%
Nemtudom de ha az en ismerosomet vagy gyerekemet merned kitenni a napiszarra ezzel tonkretéve a jovojet csak mert elszedte a pasidat,akkor biztos tonkretennem az a nyavajas bosszuallo eleted.:)
2014. aug. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%
"tejhatalom" omfg
2014. aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
45%

"Ha valakit felteszek napiszarra, lesz kovetkezmenye?"


Igen.


"igazabol mindegy kit es miert akarok feltenni, de komolyan mondom hogy megerdemli!!!"


Azért mégis érdekelne mivel indoklod. Mit csinált az illető?


"..ugyhogy legyszives azokat a valaszokat tegyetek felre hogy "te csak ne tegyel fel senkit' stbstbstb.."


Jó, de senki nem fogja helyeselni hogy felrakod.


"arra lennek kivancsi, hogyha bekuldenek egy kepet egy illetorol,akkor mi tortenik ha netalantan feljelent."


Akkor feljelent, és ugyanazok a következményei lesznek, mint egy feljelentésnél.


"az illeto biztos lesz benne ki tette fel, de bizonyitani nem tudja gondolom"


Az nem elég. Az, hogy te azt gondolod, az nem jelent semmit.


"nekem ebbol lesz károm?"


Igen, lehet károd belőle.


"vagy ha ismeretlen szemelykent jelenti,mennyire nyomoznak ez ugyben a rendorsegen?"


Nem tudom, mert még soha nem tettem fel senkit semmilyen oldalra.


"nem tudok olyanrol aki megszivta volna mert kuldott be valakirol kepet."


Na és? Az nem jelent semmit. Attól hogy te nem hallottál róla, még lehet hogy volt ilyen. Vagy azt ne mond, hogy utánajártál minden egyes képnél hogy az illető benyújtott-e panaszt.


"max olyanrol hallottam hogy leszedik ha ugyvan..."


Akkor minek raknád föl?

2014. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!