Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A napiszarra lehet valamilyen...

A napiszarra lehet valamilyen módon képeket kirakni?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat :)

2014. aug. 31. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

XD


Egyébként a .hu vagy a .com-ra?

2014. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindegy :) csak valakit ki akarok rakni, de megérdemli!!!
2014. aug. 31. 12:41
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


Itt regisztrálsz és utána fel tudsz tölteni, a többit igazából nem tudom mert nem vagyok tagja az oldalnak csak szoktam nézni. A .hu-ra nem tudom hogyan lehet beküldeni.

2014. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Tengor ***** válasza:

Hogy fog sírni a szád, ha valaki más meg úgy fogja gondolni, hogy te érdemeled meg...

Füzeteidet becsomagoltad már a holnapi iskola kezdésre?

2014. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem egy Dósa Fanny, vagy Timofte Petra vagy Varga Csanád... Mégcsak nem is Koncz Liliána szerű ember... (13 éves prostituált) ... Ők nem zavarnak...
2014. aug. 31. 14:06
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy olyan emberről van szó, aki a félaskot oltogatja :( utána/előtte persze kuncsorog lájkokért
2014. aug. 31. 14:08
 7/12 anonim ***** válasza:
és te meg őt osztod...:D pedig te sem lehetsz egy értelmes, ha azon felhúzod magad, hogy egy ismeretlen ember hülyeségeket írogat más ismeretlen embereknek askon, azok pedig VÁLASZOLNAK RÁ...ezt nem értettem sose...illetve hát nincs is mit érteni rajta...akár névvel, akár névtelenül valaki ír valami negatívat, ott van egy szép barátságos x, nem kötelező rá válaszolni, ki is lehetne törölni...de nem, hiszen akkor nem lenne többezer megválaszolt kérdés...inkább nagyba kikelünk magunkból, hogy húúú mekkora paraszt, meg biztos élete sincs stb. :D hát neked sincs...:D engem miért nem zavar az, hogy ilyen emberek vannak? ja, mert nem vagyok fenn ilyen ask.fm féle hulladékoldalakon...:D
2014. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Figyelj!

Így is több, mint 2 ezer megválaszolatlanom van, úgy hogy régen töröltem, nincs rá szükségem! ;)

2014. aug. 31. 18:36
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem is azzal, van a bajom, hogy engem olt, hanem, hogy másokat :S
2014. aug. 31. 18:37
 10/12 anonim ***** válasza:
de kit érdekel? XD nyilván névtelenül szeretnéd feltenni napiszarra, akkor meg mit oldassz meg vele? :D nyilván a nevedet nem vállalnád, nehogy utána bajod legyen belőle...:D
2014. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!