Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik hírportálokon érdemes...

Melyik hírportálokon érdemes híreket olvasni? Hol van a legkevesebb téves, vagy kamu hír?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Neten érdemesebb olvasni mert a kormány nem tudja őket teljesen szabályozni hogy mit mondhatnak és mit nem. Leginkább a HVG, Hír24, 444 ezeken nem hazudnak a kormány mellett, de inkább függetlenek tehát egyik párt mellett sem állnak és ténylegesen azt mondják ami a hír és nem beszélnek összevissza meg nem hazudoznak.
2015. máj. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előzőekhez én még az index.hu-t tudnám ajánlani, illetve a 444 szerintem nem olyan megbízható. Szeretnek egy-egy kisebb dologból vagy kiragadott részletből olyan következtetéseket levonni, mely hatásvadász, s valójában lehet, hogy semmi köze nincs az eredeti gondolathoz/történethez.


Lényegében bárhonnan tájékozódhatsz, az a legfontosabb, hogy sose csak egyetlen oldalról tedd. Minél több (valamennyire megbízható) helyről olvasol valamit, annál valószínűbb, hogy tényleg van benne igazság.

2015. máj. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

index.hu? Ott folyamatosan rendőrterrorról beszélnek, meg a c..gányokat mosdatják.


A cikkeik minőségéről ne is beszéljünk, amikor haditechnikai dolgokról írnak, kb sírok a röhögéstől...az a ban minden másban ennyire szakértőek...


A 444 meg szintén szeret torzítani, saját igazát/hülyeségét hangoztatni. Meg ahogy előttem leírták kiragad gondolatokat, részleteket az egészből és azon csámcsog.


Ettől függetlenül, sok más opció nem révén ezekről lehet csak tájékozódni, de érdemes mindkét oldal híreit nézni, mert általában egyik A-t mond, másik B-t és valahol a kettőből össze lehet rakni mi az igazság.

2015. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!