Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy vegyenek nekem egy új telefont?

Figyelt kérdés
A mostani készülékem állapota egyáltalán nem rossz (kivéve azt hogy be van törve a képernyője de csak szépséghiba) de szeretnék már egy új készüléket. (Max ár 30.000 Ft. Viszont a kistesómnak nemsokára szülinapja van és tetszik neki a telefonom ezért neki szeretném ajándékozni. Szerintetek hogy vegyem rá őket? (Elmennél diákmunkára szívesen de fiatal vagyok hozzá)

2015. máj. 9. 22:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Elmennék*
2015. máj. 9. 23:02
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már megbeszélni velük?
2015. máj. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? 14 éves kortól már vannak helyek ahol dolgozhatsz.
2015. máj. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
13
2015. máj. 10. 01:52
 5/5 anonim ***** válasza:
26%

Hát én inkább nem vetném fel a tesós ötletet a helyedben. Ha a gyerekem lennél és kitalálnád, hogy vegyünk neked egy újat, azt meg, amit meguntál és amire még rendesen vigyázni se voltál képes, passzoljuk le a tesónak a szülinapjára... hát az biztos, hogy ha vennék is bárkinek telefont, az nem te lennél. Mégis mekkora önző kis p... vagy, már bocs?

Majd kérj saját szülinapra, karácsonyra, vagy gyűjtögess. Cserébe legyél jó gyerek, szerezz jó jegyeket, takaríts, főzz, viselkedj jól, foglalkozz tesóddal is, stb.

2015. máj. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!