Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tobb kerdesem is lenne az...

Tobb kerdesem is lenne az egyik a fiukhoz a masik mindenkihez (? )

Figyelt kérdés
Az egyik a 16-17 eves fiukhoz szol. Miert piszkaltok olyan lanyokat/lanyt akik nem igazan foglalkoznak veletek ? Miert idegesitoen kozelitetek (tisztelet a kivetelnek) ? A masik kerdsem hogy szerintetek miert jo meghazasodni ? Azt ertem hogy nagyon szereti egymast ket ember es a szent kotelekben akarnak elni, de ez a szent kotelek sajnos sokszor felbomlik ami szerintem sokkal fajdalmasabb mintha nem lennenek hazasok.

2015. máj. 10. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont azért piszkálják, hogy foglalkozzon velük.

A házasság pedig egy felelősségvállalás egy eskü-, fogadalom tétel, hogy a másik ember mellett maradsz, de sokan csak egy kötelező dolognak tartják, a kötelék felbomlása már más kérdés, de legtöbbször elkerülhető lenne, csak az emberek elfelejtenek egymással beszélgetni, megbeszélni, hogy mi jó, mi rossz és közösen megoldást keresni, mondhatni nem törődnek a kapcsolatukkal és mint minden más, amivel nem törődnek, így a párkapcsolat is tönkre megy így.

2015. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

lány vagyok, de szerintem a fiúk azért piszkálják a lányokat, hogy felhívják magukra a figyelmüket

miért jó házasodni? hát szerintem komolyabban gondolod az egész dolgot, kapcsolatot ha isten színe előtt is ígéretet teszel

2015. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ha idegesito a fiu akkor termeszetes hogy a lany elkuldi a francba... Ezert ertelmetlen amit csinalnak. Mert ha kedvesen jonne csak ugy dumalni akkor a lany is gondolom kedvesen reagalna. A masik hogy ha a hazas eletben az egyik par beszelni akar a masikkal valami komoly dologrol peldaul hogy ot valami zavarja ,akkor lehet hogy a masik fel nem veszi komolyan a tarsa problemajat... Ilyenkor jon a veszekedes , a drama....
2015. máj. 10. 14:10
 4/5 anonim ***** válasza:
"A masik hogy ha a hazas eletben az egyik par beszelni akar a masikkal valami komoly dologrol peldaul hogy ot valami zavarja ,akkor lehet hogy a masik fel nem veszi komolyan a tarsa problemajat... Ilyenkor jon a veszekedes , a drama...." Na az ilyen emberrel nem is lenne szabad összeházasodni, mármint az olyannal, aki nem veszi komolyan a másikat, vagy a problémáit. A házassággal nincs baj, a baj az, hogy az emberek egyre felelőtlenebbek, könnyelműbbek, nemtörődömebbek.
2015. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem is lenne szabad de a szerelem elvakit. Es az ember lakva ismeri meg a masik embert akar hazas akar nem... Koszonom nektek a valaszotokat viszont a masik kerdesemre még kivancsi vagyok. Azt ertem mar hogy a fiuk azert piszkalodnak hogy oket figyelje a lany de azt nem ertem miert teszik ezt idegesitoen. Mert ahogy irtam akkor elkuldi oket a lany . En legalabbis durvan elkuldom mert mar az agyam eldobom....
2015. máj. 10. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!