Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kérdésem azokhoz szól akik...

A kérdésem azokhoz szól akik szoktak youtubereket nézni. Milyen videók érdekelnek?

Figyelt kérdés

Milyen témájú videókat szoktatok nézni? Milyen videóknak örülnétek?

Szeretnék csinálni YouTube csatornát. Ilyen témákra gondoltam: szépségápolás, nagyon szeretek főzni tehát recepteket is bemutatnék, pénzügyi tanácsok stb.

Ui: Kérlek ne ìrjatok olyat hogy sok videós van már, unjátok ezeket stb. Mert már 1 éve elhatároztam és még mindig szeretném.


2015. márc. 15. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Molnár Krisztián videóit. Edzés előtt és zh/vizsga időszakban motivációként szolgálnak.
2015. márc. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bunyókat és edzésvideókat.
2015. márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában lets play, meg ezós témájú videókat szoktam nézni.


Szépségápolás, főzős és pénzügyi tanácsadós videó pont nem érdekelne. De én kandúr vagyok... szóval a nőket lehet, hogy érdekelné.

2015. márc. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sminkes videókat (természetes sminkek), DIY videókat, tageket (pl. boyfriend tag, ilyenek), esetleg tanácsokat osztó videókat szoktam nézni. Tanácsokat osztó alatt olyanokat érts, hogy "Mit szeretnek a pasik a lányokban", "mit vegyél fel ilyen alkalmakra" dolgok.

Viszont ezeket csak angolul. Nem szeretem a magyar Youtubereket.

2015. márc. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!