Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azért ide írtam, mert itt...

Azért ide írtam, mert itt olvassák el többen. (? )

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem,hogy aki OKJ-s képzésre jelentkezik,ő hogyan talál magának hozzá kollégiumot?Az nem olyan mint egyetemen,vagy középiskolában,hogy van hozzá kollégium.Egyszerűen nem értem hogy működik.mert a közelben nincs okj,úgyhogy kollégiumba kellene akkor mennem mindenképp.

#OKJ #kollégium #képzés #itt többen olvassák
2015. máj. 10. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha leírnád, hogy konkrétan hova mennél... Amúgy ismerősöm oda jelentkezett, ahol a testvére tanult egyetemen. Többet kellett fizetnie, de adtak neki helyet. Ha Budapestre mész, akkor nézd meg a Pillangó kollégiumot oda bárki bárhonnan mehet.
2015. máj. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bejárni nem rossz. Egyébként az OKJ-t tartó intézményt kell megkérdezni hogy van-e kapcsolatban kollégiummal ahova lehetne menni? Van olyan hogy több iskola tanulója mehet oda. De ha nem iskolarendszerű a képzés akkor szerintem nem is mehetsz kollégiumba.
2015. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát én csak Budapesten,Miskolcon,Debrecenben és Nyíregyházán találtam egyedül ingyenes OKJ képzéseket.Azt írja,hogy Budapest VIII.kerületben van a képzés helye,Tolnai Lajos utcában.
2015. máj. 10. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!