Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehetőség szerint hogyan...

Lehetőség szerint hogyan lehet szélesíteni egy saját blog olvasóinak a körét? Az emberek, akik blogot írnak hogy oldják meg, hogy minél többen tudjanak róla és minél többen olvassák?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:

-hirdetik mindenféle oldalakon (akár még ingyen is meg lehet csinálni, bannercserével, egymás kirakosgatásával a kedvenc blogok oldalra stb.)

-belinkelik fórumokra, ha a témába beleillik (akár csak cikkeket vagy az egész blogot is)

-kommentálják más blogok posztjait, és beillesztik a sajátjukat a hozzászólás végére (de itt azért érdemesebb a cikkhez kapcsolódó hozzászólást írni, nem azt, hogy nézd meg a blogom, mert az kiakasztó tud lenni)

-nyereményjátékot indítanak, ahol a blog követésével, megosztásával lehet esélyeket szerezni

2013. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fészen lájkszerzés ismeretségi körben, sörért, aztán már ha képes vagy a facebook oldaladon csupa olyat osztani, ami jó eséllyel az ismerősök megosztás-küszöbét megüti, akkor idő kérdése, hogy elinduljon a vírus... Persze ahhoz kell egy adag jó értelemben vett hibbantság, és nem kevés arányérzék is, ha érted mire gondolok.
2013. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha én blogot akarnék népszerűsíteni, és lenne Facebookom, megosztanék egy-egy bejegyzést, mindenféle egyéb felhívás nélkül, gondolván, akit érdekel, elolvassa, esetleg meg is osztja.


Egyébként én annak idején, mikor blogot vezettem, egy olyan blogoldalon tettem ezt, ahol a címlapon könnyen lehetett böngészni az összes új bejegyzést, kategóriákra lebontva is. Sokan valószínűleg így találtak rá a bejegyzéseimre. Kapott is mindegyik egy- vagy többszáz megtekintést, legalábbis a blogrendszer statisztikája szerint. Az érdekes címűek kiugróan magasat is. Szóval a blogrendszer megválasztása sem mindegy.

2013. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!