Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miből fakad agyilkolási vágy?

Miből fakad agyilkolási vágy?

Figyelt kérdés

Egy embert mi kéztethet arra, hogy gyilkoljon? Tényleg elég annyi, hogy egyszer valaki keresztbe tegyen? Vagy folyamatosan gyűlik és gyűlik, és így tör ki rajta?

És tegyük fel egy normális embernek miért van mégis gyilkolási vágya? nem volt nehéz gyerekkora, nem voltak túlzott traumák, szép idilli, mégis megöl valakit, lehtséges? Mitől? Mik lehetnek még okok?



2015. máj. 16. 04:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kell egy trauma, szóval aki gyilkol, annak szinte biztosan nehéz gyerekkora volt, vagy traumákat élt át. Tudom, ezzel nem segítettem sokat, de én így gondolom.
2015. máj. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"egy normális embernek miért van mégis gyilkolási vágya? "


Eny NORMÁLIS embernek NINCS gyilkolási vágya, akinek van, az nem normális, legalább is lelkileg.

2015. máj. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

szóval feltétlen kell valami legyen a multjában amire visszavezethető?

Abban viszont lehet valami, hogy egy normális embernek nincsenek ilyesféle vágyai, de sokszor a normális embern, vagy annak TŰNŐ egyszer csak elkövet egyett, és akkor kell valami trauma ami kiváltja, mi?

2015. máj. 16. 13:50
 4/8 anonim ***** válasza:
NEm, nem kell a múltjában lenni valaminek, nem kell traumának lennie, lehet egyszerüen csak genetikailag sérült valaki.
2015. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak NORMÁLIS emberek akik azért gyilkolnak hogy pénzt szerezhessenek vagy hogy kiiktassák a riválisokat a pl.: munka helyen. A nem normális embereknek meg már sokkal változatosabb okai is vannak. Ott a szadista aki egyenesen élvezi hogy másikat kinyírhat. Vannak olyanok is akiknek nincs meg a képességük ahhoz hogy empátiát érezzenek ezért egy emberi lény és egy lepke élete a szemében ugyan annyira értéktelen ezért minden lelkifurdalás nélkül el is veszi azt. Meg még sorolhatnám nap estig a hasonlóan beteg embereket lelki bajait. Most hirtelen csak ez a két példa ugrott be de ez már így is sok. Azért valóban az ilyen emberek nem részesültek rendes gyerekkorban de olyan is van aki csak ilyennek születik és kész.
2015. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Vannak NORMÁLIS emberek akik azért gyilkolnak hogy pénzt szerezhessenek vagy hogy kiiktassák a riválisokat a pl.: munka helyen. "


HA NEKED ez NORMÁLIS, akkor igencsak nagy baj van VELED!!!!!!

2015. máj. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:) A Saját mércéjéhez az a NORMÁLIS, így neki mi leszünk mások, és nem ő. Plusz ki tudja, hogy mi a normális, nincs hivatalos mérce, mivel egyén függő. :) ÉS most nem az én állapotomra keresünk magyarázatot, köszönöm én jól megvagyok :) Én lehetőségként, felvetéskén az utána lévő mondta ezt akarta alá támasztani, hogy lehetséges-e hogy egy normális embernek is legyen gyilkolási vágya. :)
2015. máj. 18. 07:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom kedves 6-os de ha elolvastad volna a válaszom többi részét is akkor tudnád hogy hogy is értettem. A normális embereket azok akik nem elmebajosak és tisztába vannak a tetteik komolyságával. És bocsáss meg hogy ezzel a kijelentéssel a lelkivilágodba tiportam :)
2015. máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!