Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez? Ti mire...

Mit jelenthet ez? Ti mire gondolnatok?

Figyelt kérdés

En 17 eves vagyok .Van egy 26 koruli fiu,akivel mar parszor szemeztem. Amikor elosszor lattuk egymast,naygon edesen mosolygott ram,folyamatosan.:) Abba sem hagyta.Kovetkezo nap mikor megpillantottuk egymast,es o eszrevett nem mosolygott,csak mereven a szemembe nezett,egeszen mig elsetalt mellettem.Utanna sokaig nem talalkoztunk. Kovetkezo alkalommal(hetekkel kesobb) meglatott es ismet nem moslyogott,viszont miutan tavolodtam tole,felenken ramnezett,es ugyanugy mosolygott mint anno elso alkalommal. Most legutobb pedig,vagy 6-7 mp-ig folyamatosan,a szemembe nezett,egyikonk sem mosolygott,de le se vettuk egymasrol a tekintetunket.

ELEG BONYOLULT,DE ELVEGRE ERRE(IS) VAN EZ AZ OLDAL.:) Fiuk,lanyok,mi ez..(<3)



2015. máj. 16. 13:30
 1/6 anonim válasza:
Miért nem szólitottad meg?
2015. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Húzza az agyad, vagy mondhatnám úgy is, hogy fűz és mint láthatjuk elég eredményesen. Hogy mik a szándékai, arról sejtelmem sincs, de azért majd 10 évvel idősebb nálad, így nem gondolnám, hogy bármi komoly lenne, lehet, hogy csak élvezi a helyzetet, vagy csak fel akar szedni egy pár numerára.
2015. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem olyan srac,aki par alkalomra felszedne egy lanyt,ebben biztos vagyok! :)

Azert nem szolitottam meg,mert o az idosebb,raadasul o a srac,nem szeretnek magambol hulyet csinalni:)

Meg alkalmam sem nagyon van,mert a munkahelyen futunk ossze mindig. :)

2015. máj. 16. 13:37
 4/6 anonim válasza:

2-es

Ja.

És mi van ha a lány nem 17-nek néz ki hanem 22-nek?

Akkor máshogy látszik az egész.A fűz-és alkalmával nem kellene beszélgetni?Anélkül senkit nem lehet befűzni.Muhúúúúhu

2015. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én nem látom okát,hogy te szólitsd meg.Lehet félénk.Az meg,hogy ő a srác meg idősebb blabla,ez olyan közhely!

Következő összefutáskor egy dolgot lehet kipróbálni ami se nem ciki,se nem semmi.

Szia!Délután van kedved egy teához?

Hidd el nem fog rosszul kijönni a dolog!

2015. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehetseges hogy meg fogom probalni ezt az utolso tippet,csak tenyleg annyira odavagyok erte,hogy nemtudom meg merem e majd szolitani :)
2015. máj. 16. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!