Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mire gondolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

Van/volt egy kialakulóban lévő kapcsolatom.Rendszeresen beszéltünk telefonon,párszor már találkoztunk is. Utolsó randi nagyon jól sikerült,jól éreztük magunkat.(első csók amit ő kezdeményezett,és ezután szinte folyamatosan csókolt)

Azóta beszéltünk még telefonon és akkor is nagyon jól elbeszélgettünk igen hosszasan. DE 5-6 napja teljesen eltűnt. Én nem hívom (munkája miatt) ezért csak sms-t küldtem. Ő nem válaszol.

Ti mire gondolnátok,mit tennétek a helyemben???


2012. febr. 1. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem talán még reménykedhetsz, hogy csak nagyon elfoglalt, vagy valami átmeneti rossz időszaka van, ami miatt nem válaszol.

Én a helyedben most várnék, hogy ő keressen.

2012. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez nehéz. Vagy jobb ha hagyom? Zaklatni nem szeretném,de ha nem akkor legalább azt mondaná meg. :(
2012. febr. 1. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Küldj egy utolsót de ezt ne írd bele és várj 3-4 napot. Ha nem jelentkezik felejtsd el. Talán jobb is hidd el!
2012. febr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De mi lehet ez a hirtelen fordulat? Miért csinálja ezt?
2012. febr. 1. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Valami nem tetszett benned, talán volt egy másik is párhuzamosan és inkább azt választotta.

Ne sajnáld. Aki ezt megcsinálja akárkivel az egy jellemtelen ember. Később nagyobb keserűséget fog okozni.

2012. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!