Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek sejtheti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sejtheti, hogy randira akarom hívni? Lányok, ti mire gondolnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A múltkor írtam ki ezt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Nos, azután találkoztunk, csak hát sajnos elhívta a közös ismerősünket is a kávézgatásra, aminek annyira nem örültem, de elvoltunk. A lány kedves, aranyos volt, nagyon örült nekem, meg is ölelt (test a testtel :) ), érdeklődött, szóval igen, bejött nekem. Most elhívtam megint, és írtam, hogy lehet szó fagyiról, sütiről moziról, akármi. Annyit írt, hogy majd még ír, de reméli, hogy megfelelő lesz az időpont. Szerintetek ebből lejött neki, hogy randizni akarok vele? Vagy mondjam még azt, hogy jó lenne, ha el tudna jönni, és nagyon örülnék neki? Vagy ez így már hízelgés? Szeretném az értésére adni, hogy többet akarok tőle, de akkor elég lesz, ha - remélhetőleg - eljön, és ott kezdeményezek (mondjuk kézfogással, öleléssel, csókkal)? Köszönöm a válaszokat.



2015. máj. 11. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd már meg neki.Nem kell fèlni.Mi a legrosszabb,ami törtènhet?? A vègèn valaki lecsapja a kezedről.Húzz bele.Szurkolok. ;-)
2015. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi az első voltam (18/F)
2015. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!