Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel leckéztetnétek meg egy...

Mivel leckéztetnétek meg egy élősködő kis kullancs emberkét?

Figyelt kérdés

Van egy "kedves" emberke, akivel kénytelen vagyok együtt élni sajnos. Szemrebbenés nélkül használ mindent, ami nem az övé. És meguntam, hogy veszek magamnak mondjuk egy sampont, tusfürdőt, fogkrémet, akármit, erre elhasználja. És még le is tagadja!

Mivel szívatnátok meg a helyemben? Valami olyan kéne, ami nem okoz maradandó sérülést, könnyen kivitelezhető, de elég jó lecke neki. Tippek?


2015. máj. 16. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Samponba teszel valamit amitol kihullik a haja, vagy mondjuk hajfesteket, vagy szokitot.
2015. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért megkopasztani erős lenne, annyira nem vagyok gonosz. :D

A festék sajnos nem jó, mert sötét hajú és nem fogná meg. A szőkítő meg nem hiszem hogy használ így. Vagy de? Sose szőkítettem még hajat.

Amúgy köszi. :D Jöhet még tipp.

2015. máj. 16. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nem kivitelezhető, hogy egyszerűen elzárod a dolgaidat előle?
2015. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát amíg nem vagyok otthon, simán bemegy a szobámba is és elveszi a dolgokat. Meg nem szeretnék úgy élni, mint aki kempingezik, én vagyok itthon és ő a "vendég", csak túlzottan otthon érzi már magát. Az a baj, hogy azt hiszi, neki minden ingyen jár, szerintem meg ha évek óta a hét legalább felét eltöltöd valahol, az a minimum, hogy viszel egy-két dolgot magadnak. A szép szó nem használt, a kevésbé szép se, úgyhogy már csak a megszégyenítés és szopatás maradt, mivel ki nem rakhatom. :(
2015. máj. 16. 20:05
 5/5 hugyosgalacsin ***** válasza:
vezess áramot a tusolóba
2015. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!