Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most mit csináljak, hogy...

Most mit csináljak, hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

A barátommal csúnyán összevesztünk,mert az utóbbi időben sokszor a haverjait választja helyettem,ma is ez történt,nagyon összevesztünk,mérgében lehülyézett,olyan dühös lettem hogy én se mondtam se róla,se a haverjairól szép dolgokat,a haverjai is hallották,szóval igen,én is hibás vagyok.

Egyrészt félek hogy most még inkább hanyagol majd mert a haverjai enyhe kifejezés hogy ezekután nem lesznek értem oda,a másik probléma hogy többnyire úgy volt hogy én mentem hozzájuk,de nem akarok véletlen összefutni a haverjaival ott,pláne az egyikkel,mert nagyon szókimondó,na meg a barátom anyja jobban kedveli a haverjait mint engem és ezt tuti megtudja,talán nem is enged többet oda.

A barátom azt mondta,majd holnap megbeszéljük.

A másik,lehet hogy szánalmas,ez van,de már 11 óta sírok,egyszerűen nem tudok megnyugodni,mit tegyek?



2015. máj. 17. 01:53
1 2
 1/11 piriiiii ***** válasza:

Sírj még, amíg jól esik, utána nézz meg egy filmet, aludj el rajta. Holnap majd megbeszélitek.

De legyél NŐ és állj ki magadért.

2015. máj. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2015. máj. 17. 02:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne agyalj most ezen, felesleges, a barátodnak igaza van, hogy jobb, ha holnap megbeszélitek a dolgot, ha már megnyugodtatok. Holnap mondd el neki őszintén és amennyire lehet, higgadtan, hogy bánt téged, hogy hanyagol, biztosan tudtok valamilyen megoldást találni.
2015. máj. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Mióta választja a haverjait? Alapjáraton nem lenne gond, hogy velük van szerintem, csak egy normális kapcsolatban képesek megtalálni a párok ebben az egyensúlyt. Az is lehet, hogy azért választja a haverjait mert valamilyen közöttetek fennálló problémát akar elnyomni velük, egyszóval hozzájuk menekül. Erről kéne megkérdeznek és megtalálnotok a megoldást ha mindkettőtöknek ugyan olyan fontos ez. Kommunikáljatok, és mondd el ha nem tetszik valami és kérd tőle is ugyan ezt. Nyugalom.
2015. máj. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem itt az a fő kérdés, hogy a barátod miért menekül a haverjaihoz. A feltett kérdésed sokkal bonyolultabb mint azt elsőre látszik. A tapasztalatom szerint nem lesz hosszú távu egy kapcsolat,ha a haverokhoz kell alakalmazkodni. Az önbizalomban gyenge személyiséged "menekülnek" a barátokhoz, mert "csorda" szellem kódolva van. Lehet, hogy a "barátok" közül valakinek nem tetszel és állandóan emlékezteti a barátját, hogy nem tartozhatsz a "csordához" mert te más vagy és így kitudódik az ő gyengeségük. Szerintem mihamarabb szabadulj meg az egésztől, még ha most nagyon fáj is. Itt tuti nincs semmi kesesni valód. Ha maradsz garantált a boldogtalanság. Ezt akarod? Szerintem eleve erős jellem vagy és miután kialudtad magad jó döntést fogsz hozni.
2015. máj. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszokkal (leszámítva az utolsót). Remélem nem sírtál már sokáig, miután kiírtad ezt a kérdést. Majd mesélj, hogy sikerült a dolog. Hasonlón megyek keresztül, mint te, így ha gondolod, írj és beszélgethetünk.
2015. máj. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát most nem tudom mi lesz,nagyjából megbeszéltük,bár még maradtak kérdések ezzel kapcsolatban,azt mondta hogy majd odafigyel erre,de azt is mondta még jóval ezelőtt nekem hogy velem nem lehet elbeszélgetni,eléggé meglepett,de utána megkérdeztem hogy erre nem jött rá már jóval hamarabb?

Akkor meg azt mondta hogy dehogynem,lehet velem beszélgetni.Mondtam hogy dehát ő mondta az előbb hogy nem lehet,erre meg azt mondja hogy nem tudja miért mondta...

Szóval nem tudom mi legyen,gondolom a logikus az lenne ha szakitanék,dehát nem tudom mit csináljak.

2015. máj. 18. 10:57
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem mondták hogy ne menjek többet hozzájuk,de a barátom bátyja szerintem még nem tud erről,meg én se találkoztam vele(csak a barátoméknál szoktam,ha átmegy hozzájuk)szóval még lehet fogják...már ha nem szakítunk.
2015. máj. 18. 11:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért annyira logikus a szakítás?

Egy rendes kapcsolat nem csettintésre, hanem hosszú évek kemény munkája alatt épül ki. Ha valakivel együtt akarsz lenni, nem menekülhetsz el az első adandó problémánál. (Persze van, aki szereti ezt a "vándorló" életmódot, de az bizony sose tapasztalja meg az igazi boldogságot és szerelmet, amit egy hosszútávú kapcsolat nyújthat...)

Te akkor most azért sírtál, mert félsz, hogy elveszíted, vagy csak megsértette az egódat?

2015. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem emiatt gondolkodok szakitásban,nem az ego-m miatt sirtam,hanem szeretem,de ha ő igy gondolja hogy velem nem tud elbeszélgetni,hát nem sok értelme van,legalábbis logikailag.
2015. máj. 18. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!