Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én tartom cikinek ha...

Csak én tartom cikinek ha mások előtt sírok? Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés alkalom volt hogy más előtt sírtam,de múltkor is elsírtam magam,(a pontos ok,hogy mért,most nem lényeges,kapcsolati téma)nem tudtam visszatartani és utána nagyon sokáig nagyon kellemetlenül éreztem magam emiatt.

2015. máj. 17. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is ciki. De nem tudom mit lehet kezdeni ezzel. Én mondjuk vissza tudom tartani a sírást de régebben nem ment. L
2015. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez egyáltalán nem ciki!

nem szabad magadba fojtani, mert csak felgyülemlik a sok magadba fojtott méreg/szomorúság, és ettől még egészségügyi problémáid is lehetnek

2015. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szégyelld, én sem szoktam. Kimutatom az érzéseimet, mindenki előtt, őszintén. A sírás nem ciki, csak sokan így gondolják. (15/l)
2015. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Én nem fogok hazudni, nem az a probléma ezzel, hogy sírsz, meg az hogy ciki. Hanem az, hogy nincs önkontrolod. Igen, bizony-bizony kell az is az emberekben hogy legyen! Bármennyire is fáj a többi komment olvasónak.

A sírást meg érthető hogy kellemetlennek találod, de én ha ideges vagyok, vagy szomorú, akkor inkább egyedül dühöngöm ki magamból az egészet. Nem kell másnak látnia.


Lehet lepontozni az első bekezdés miatt!

2015. máj. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó,általában vissza tudom én is tartani,de néha megesett/esik hogy nem,és pl utcán hova mennék hogy ne lássa senki aki velem van?

Egyébként köszi a válaszokat.

2015. máj. 17. 17:30
 6/7 anonim ***** válasza:

bennem nem kelt szorongást. inkább megkönnyebbülést. sírás mindig segít a lelkemen, mindegy, hogy magamban vagyok, vagy másokkal :) nagyon aranyosak ilyenkor az emberek, hogy megkérdezik mi baj van, miben tudnak segíteni, érdeklődnek :) és akkor még ki is beszélhetem magamból :D

Persze ilyenkor egy új ember ilyennek könyvel el :D de hát ez van... :D

2015. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A sírás visszatartása nem mindenkinél kontrollálható. Én pl. nem tudom. Sehogy. Pedig próbáltam mindent, de nem megy.


Viszont a röhögést sem tudom sokszor visszatartani, sokszor küldtek ki óráról, mert egyszerűen nem ment. Olyan, mint egy tüsszentés.

2015. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!