Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lesz így velem szeptembertől?

Mi lesz így velem szeptembertől?

Figyelt kérdés

Az a baj nagyon könnyen elfáradok. Tegnap már 9-kor aludtam reggel 6-kor keltem, vagyis több mint 4 órája fent vagyok de mindjárt elalszok. Gépeztem ,tévéztem és olvastam eddig. Hogy fogom bírni a tanulást így 8.-tól? Napi 6 óra+itthoni tanulás+tesi óra (bár lehet felmentést kapok) Utoljára tavaly júniusban jártam iskolába de most sulit váltottam (szerencsére :) ). Nagyon félek :(

Vagy vissza fogok szokni? Gondolom az 1.hónap nagyon nehéz lesz.

14/l


2015. máj. 19. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok dolog van amivel fent tarthatod magad ..

pl ;

Alma .= Fruktózt - természetes cukrot - tartalmaz, ami természetesen ébreszti fel a szervezeted.


Csoki:Abban a pillanatban, amikor beleharapsz egy szelet csokiba, azonnal elárasztja a testedet energiával. Nem fog túlságosan sokáig tartani a hatása, de ha egyszer eszel vagy iszol valami csokisat, akkor az esélyeid arra, hogy éber légy, jelentősen megnőnek.(mazsolás a legjobb a cukortartalom miatt.)


reggeli zuhany : nagyon könnyen felébreszt.


Zene: napközben is segít ébren maradnod.


Esetleg még szölőcukor + ásványvíz.


A testnevelés viszon segíthetne, kicsit fitt lennél tőle ami épp úgy fent tartana.. :)


Ne félj :) igen valószínű nehéz lesz ,de ha válogatsz ezek közül és valami be is jön talán kicsit könnyebb lesz!

Sok sikert.!

2015. máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Akkor kipróbálom őket, de sajnos a csokit ki kell hagynom a mogyoróallergiám miatt :(

Tesiből én sem örülnék ha felmentenének, inkább a könnyített tesi lenne jó :) De a 12 perces futást az orvosok biztosan megtiltják.

2015. máj. 19. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Én gép előtt melózok és attól fárad el a szemem, ezáltal úgy érzem, mintha menten elaludnék. Szerintem ne monitorok előtt ülj ha nem muszáj, főleg ne unalmadban, mert ha nincs mit csinálni és csak könyökölve bámulod a képernyőt az nem jó, attól is könnyen kikészülsz.
2015. máj. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En a fruktozt nem tartom egy hasznos dolognak. Sem az izmokat, sem az agyat nem tudjak taplalni, feltolteni, egyedul a maj glikogenraktarait toltik fel. A csokik meg csukros dolgok szerintem megint csak haszontalanok, mert amilyen gyorsan adnak egy kis energiat, olyan vsorsan is fog elfogyni es csak szinte faradtabbak leszunk.

Ami szerintem haszonos lehet, az az egeszseges, rostban es feherjeben gazdag taplalkozas, ami a lassu felszivodas miatt hasznos, mert hosszabb idon at adhat energiat. Emellett meg persze az elegendo vitamin es asvanyianyag-bevitel is fontos. (Gyumolcs, zoldseg, plusz nyuhodtan szedhetsz vitamimokat.)

Meg a rendszeres sport is nagyon hasznos tud lenni. Miert lehet amugy, hogy felmentest fogsz kapni?

2015. máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Látom azért megoszlanak a vélemények

Eddig is sportoltam szóval azzal nem lesz gond, bár mindig annyit csináltam amennyit bírok :)

Szeretem a gyümölcsöt, zöldséget. Nyáron úgyis mamáéknál leszek akkor belakmározok :) Vitaminokat és mindenféle "bogyókat" csak orvos engedélyével szedhetek. Azért lehetséges a felmentés mert rákos voltam és a tüdőmbe is volt valami. (Mielőtt valaki letámadna egészségesen táplálkoztam, sportoltam, és nem cigiztem, nem drogoztam, szóval bárki lehet rákos)

2015. máj. 25. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!