Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy élveznéd, használnád ki...

Hogy élveznéd, használnád ki a fiatalságod ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
18 év körüli gimis lány vagy, nincsenek barátaid, a szüleid szigorúak és kontrollálók, egyedül nem mehetsz szórakozni (sétáláson kívül) félénk vagy, alacsony az önbizalmad és nehezen nyílsz meg. Külföldi vagy, ez az akcentusod miatt könnyen észrevehető. Átlagosan nézel ki de a megfelelő ruhákkal és sminkkel szép tudsz lenni. Nincsen bevételed sem pedig járműved.

2015. máj. 21. 14:55
 1/5 anonim válasza:
100%
18 évesen valószínűleg végzős vagy. El kell húzni jó messzire onnan ahol vagy Egyetemre/Főiskolára, ott lakhatsz kollégiumban. Hirtelen lesz körülötted sok ember, lesz sok új lehetőséged stb. Légy nyitott az emberek felé (tudom, mondani könnyű), a környezet változás jót fog tenni. Egyébként meg egy pszichológus sokat tud segíteni (önbizalom, nyitottság) stb. Ezeket tapasztalat alapján írtam.
2015. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ja, elvégzed a sulit aztán elmész egy főiskolára egyetemre egy másik városba koleszba vagy elmész érettségi után dolgozni és lesz pénzed aztán önálló leszel

Ne aggódj emiatt a gyerekkornak lassan vége, a neheze csak ezután jön :D

2015. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy kollégium hasznodra válna,ezzel kivsit kivonhatnád magad a szüleid alól és te is érvényesülni tudnál.
2015. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, elmentem szakmát tanulni a szomszéd városba. Gyakorlati helyen nagyon szorgalmas voltam, már a suli elvégzése előtt felvettek dolgozni. Lett pénzem és nem vallottam be az összes keresetem, így volt amivel nem kellett elszámolnom otthon (lévén nem tudtak róla). Ezzel a szabadság is megnyílt számomra. Volt hogy hazudtam, hogy melózni megyek és felültem a vonatra, megnéztem 1 várost. Körbejártam a strandokat, wellnesseket és nem derült ki. Most fogok végezni a sulival és most megyek teljes állásba (eddig a suli miatt részmunkaidőn voltam) és már elintéztem, hova fogok költözni, onnantól nem szólhatnak bele, ugyanis 1 nap szó nélkül fogom magam és elmegyek, címet nem mondok.

Üdv: egy lány, akinek szintén elrabolták a fiatalságát

2015. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha pl. Soproni vagy, jelentkezz Debrecenbe - vagy fordítva; csak minél távolabb otthontól! (Pestre utánad mennek - tapasztalatból tudom!)

#4-es: címet hagyjon, mert a szülők belediliznek!

2015. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!