Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha gyógyíthatatlan beteg...

Ha gyógyíthatatlan beteg lennél, mire használnád fel a megmaradt idődet?

Figyelt kérdés
Ha megtudnád, hogy tényleg az lennél, hogyan reagálnál, és mit tennél a hátra lévő idődben?
2014. nov. 10. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
az vagyok. élem az eddigi életemet...
2014. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Megvó't. :) A rohadt orvosok 8 éve azt mondták, hogy van még 2 évem... (szívbetegség)

Elsőnek összetörtem, majd depresszió és társai. Pár hónap után viszont felmondtam és elkezdtem utazgatni. Most alkalmi munkáim vannak és ha összejön X összeg akkor megyek. Van egy jó pár hely a világon amit látni szeretnék.

2014. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem kb. egy éve mondták a dokik tévedésből, hogy tumorom van és kb. két hónapom van még vissza. Az első hét kemény, folyamatosan bőgtem, aztán meg nem hittem el, nem fogadtam el, és éltem tovább az életemet. Nem mentem vissza ahhoz a dokihoz többé, és kutya bajom sincsen.
2014. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy végre újra boldog lennék. A többit nem tudom, de nem is lényeg.
2014. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egy emberrel szeretnék találkozni (és az nem az anyám vagy az apám lenne), akinek megköszönném azt a segítséget, amit adott az életemben, és egy rég elmaradt ölelést pótolnék vele. Aztán jöhet, aminek jönnie kell.
2014. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Megvolt!

Azóta is élek.

Több mint 15 éve volt!

2014. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Firedoom ***** válasza:
100%
En fognam magam bepakolnak a tatyomba es lesetalnak a tengerig. Veszteni valom ugyse lenne es az almom egy reszet is veghez vinnem.
2014. nov. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem minden megváltozna. Én végignéztem édesanyámat, aki 11 éven keresztül küszködött halálos betegséggel, és láttam az utolsó időszakot is, ami borzasztó volt. Sosem panaszkodott, így fogalmam sincs valójában mekkora fájdalmai lehettek... de ha egy ilyen szar végezne velem is, vagyis akarna, akkor biztos nem várnám meg, míg az visz el... Az a jó, amit ő csinált, hogy a végsőkig harcolt, de én képtelen lennék rá azok után, amit rajta keresztül én is megtapasztalhattam. Elbuknék. Viszont az is biztos, hogy a maradék kevés időmben, amikor még van erőm, mindent megtennék, hogy boldog legyek, mert most nagyon boldogtalan vagyok, és néha tétova, határozatlan

, vagy egyszerűen csak nem látom át a helyzetem, és ezért nem teszek meg mindent érte. Keresném a szerelmet, még jobban imádnám a Föld minden egyes zugát, napokon keresztül sétálnék, ha módom lenne rá, bejárnám a világot, leülnék a folyópartra, és csak nézném a vizet, nem sietnék sehova, mindenkit, akit szeretek, egyszer megölelnék, de igazán, és ha még arra is lenne időm, akkor befejezném a könyvemet.

2014. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok.

Szerintem nem is fogom fel igazán, mert még nincsen látható jele.

Az élet megy tovább, csinálom amit eddig. Gyereket viszem az oviba, megyek dolgozni... Ennyi.

2014. nov. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Arnold901005 ***** válasza:

Én is gyógyíthatatlan vagyok.

Először sehogy nem reagáltam, fel sem fogtam szinte.

Aztán egyszer leesett a tantusz, akkor zuhantam egyet, aztán összeszedtem magam és azóta élek tovább, mint eddig.

A hátralévő időben a bakancslistám pontjait pipálnám ki, ha lenne pénzem rá. :-D Így maradnak azok a pontjai, amikhez nem nagyon kell pénz, mondjuk ilyen alig van, talán egy, vagy kettő dolog.

2014. nov. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!