Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lázcsillapítót használnád még?

Lázcsillapítót használnád még?

Figyelt kérdés
Van itthon egy üveg nurofen lázcsillapító. Ugye felbontástól számîtott fél évig jó. Holnap lesz fél éve, hogy felbontottuk. Azonban két hét múlva kap oltást, amitől valószínűleg láza lesz. Fel lehet még használni a szirupot vagy mindenképp dobjam ki holnap?
2015. febr. 23. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Én nem adnám már neki.
2015. febr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Figyelj! Úgy is kell újat venned,mert mindig kell lenni otthon lázcsillapitónak. Szóval lehet,hogy még 2 hét múlva is jó lenne,de később már tuti nem,ezért úgyis új kell. Egyébként egyáltalán nem biztos,hogy lázas lesz az oltástól,esetleg hőemelkedés, amit nem kell csillapitani,ugye csak 38 fok felett kell. Kidobni nem kell holnap, pár napig még biztos jó,de én már újat vennék,mert úgy is kell.
2015. febr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Lejárat után fél évig még nyugodtan lehet használni a szirupot is és a kúpot is.
2015. febr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó ki mondta neked ezt a baromságot??? Tapasztalatból irom,hogy a kb 1 vagy 2 hónapja lejár Nurofennek iszonyat rossz ize volt,mert megkóstoltam! Az már tuti megromlott,nem is adtam oda a gyerekemnek.
2015. febr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-s az orvos és a gyógyszerész. Ez nem tud megromlani, maximum, ami már 2 éve lejárt. Ezeknél a lejárat azt jelzi, hogy a cég addig garantálja, hogy a benne lévő hatóanyag nem bomlik le és leviszi a lázat , vagy csillapítja a fájdalmat. Úgyhogy hülyeséget te beszélsz.
2015. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én magam sem veszek be lejárt gyógyszert, tehát a gyereknek pláne nem adok.
2015. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!