Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most szereztem egy 2. monitort...

Mentos kérdése:

Most szereztem egy 2. monitort, és hogy tudom azt elérni, ha az elsődleges monitoron éppen játszok és átviszem az egeret a 2. monitorra, ahol netezek közbe és kattintok ott egyet, ne dobja le a másik ablakon futó játékot?

Figyelt kérdés

2014. nov. 18. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint nekem úgy sikerült, hogy a játékot ablakos módban játszottam, nem teljes képernyőn. Ez nem 100% de egy próbát megér.
2014. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csacsi2 ***** válasza:

Szét van húzva vagy klónozva van. Nekem klónozva van így nincs hatással a másik monitorra az egér használata, csak megjelenítőként működik. Video mod bekapcsolásával a teljes képernyős programokat átteszi (de lehet csak a videókat) Amúgy nem tudom biztosan hogy ez segít, csak feltételezem, nem találkoztam ilyen problémával.

Ablak módot játék közben az Alt +Tab billentyűvel teszed.

Lehet a játék specialitása, nem minden játék fogadja el a többképernyős beállítást.

2014. nov. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

A kérdésedből nem derül ki, hogy milyen oprendszered van. De a "Megjelenítés tulajdonságai"-nál a második monitorra állítsd be a "Windows asztal kiterjesztése erre a monitorra" opciót. Így az egérmutató, amikor az elsődleges monitoron jobbra kihúzod a képből, akkor jelenik meg a második (másodlagos) monitor bal oldalánál. Mintegy ott folytatódik az asztal.

Hogy aztán ez játéknál működik-e, azt nem tudom, de más programoknál régebben többször használtam.

2014. nov. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!