Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most kerültem új suliba, és...

Most kerültem új suliba, és jött egy másik fiú is. Eléggé belezúgtam de nem tudom hogy tudnám elérni hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
tökre tetszik és mellette ülök magyaron, többször is odanéztem , és ő is rám nézett néha!! de semmi különös ! légyszi adjatok tanácsokat!

#fiú-szerelem
2013. szept. 7. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
De.... de... ez... a 40. kérdés, ami szinte szóról szóra ugyan ez és csak a mai nap... Használjuk már azt a keresőt könyörgöm... Vagy csak lapozz a témában, biztos találsz ugyanilyen kérdést halmokban. Jobbat itt se fognak tudni mondani...
2013. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Ne legyél már ilyen első...

Használj sok oldalpillantást legyél szemtelen, sokat mosolyogj, és éreztesd h nem vagy neki elérhető^^

2013. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy beszélgess vele? :) Komolyan, ez a módszer be szokott válni.
2013. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A legjobb,ha facebookon,vagy skypeon,vagy twittwren megbeszéled vele a dolgokat!!! Én is így tettem,ls még mindig járunk!!! Hidd el bejön!!! :D :D :D
2013. szept. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! és igyekszem mosolyogni! :)
2013. szept. 8. 11:12
 6/6 A kérdező kommentje:
Heló, köszi a segítséget, kipróbáltam mindegyiket és bejött! :)sokat beszélünk meg ilyenek! :) még egyszer köszi
2013. okt. 18. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!