Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki itt kérdéseket tesz fel,...

Aki itt kérdéseket tesz fel, az a saját igazát próbálja bebizonyítani vagy tényleg érdekli mások véleménye?

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a Politika kategóriában kérdez, vagy bárhol máshol. :D
2015. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz :D
2015. máj. 22. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Aki erre az oldalra téved, az próbaképp feltesz egy kérdést, hogy működik e az oldal egyáltalán. Aztán vannak, akik visszajárnak időtöltésként, saját vakon hitt problémáikkal. Nos ezeknek aztán mondhacc bármit, mindenre úgy reagálnak, mintha a vacsorát vetted volna el tőlük
2015. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 piriiiii ***** válasza:

Tényleg attól függ. Van ilyen is és olyan is.

Én többnyire konkrét válaszokat várok, oszt mégse kapom meg őket...

2015. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak esetek, amikor leírom a kérdéseimnél, akár részletezve a saját véleményem, és hogy miért gondolom azt, de attól még érdekel mások-é.

Van úgy is, hogy egy tartalmasabb vitából jövök rá, egyre konkrétabban, hogy miért nem értettem eddig szót a másikkal, vagy épp arra, hogy lám-lám, nincs igazam.

Az is érdekel hogy, hogyan reagál a nézőpontomra, ehelyett ha csak üres kérdéseket írnék, még nem jelentene semmit. Egyetlen válasszal nem fogok letudni és lezárni egy témát. Az nem zavar, ha nem "győztem meg" senkit, de azt szeretem, ha nekem meggyőzően írnak.

Lényegében a kettő nem zárja ki egymást minden esetben.

2016. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!