Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire támogatnak a szüleid?...

Mennyire támogatnak a szüleid? Pénzelnek?

Figyelt kérdés

Dolgozol? te keresed a pénzt?

Apád mennyire támogat?



2015. máj. 23. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A kérdés értelmesebb lenne, ha leszűkítenéd, hogy melyik korosztályra vagy kíváncsi konkrétan.


Itthon lakok ingyen, dolgozok egyetem mellett, ha én vásárolok be akkor azt a saját pénzemből fizetem, illetve nem kérek semmi pénzt ruhákra, stb.


Amúgy a neved kérlek rejtsd el, mert bántóan rossz angol nyelvtannal van megfogalmazva:D

2015. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen dolgozom, semmi támogatást nem kaptam tőlük most se kapok! 22 vagyok és még velük lakom!
2015. máj. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én amikor dolgozok akkor szoktam vásárolni itthonra,amúgy ingyen lakok itt,nem kell semmibe se beleadni,de nyilván ha van pénzem adok.Ha nem dolgozok akkor a legszükségesebb dolgokat kifizetik pl teló számla,dezodor vagy ha épp szükségem van egy cipőre.De ők sincsenek jó anyagi helyzetben így én abszolút nem szoktam kérni,csak ha már tényleg szükséges!!

De úgy általában sosem volt zsebpénz nálunk.Ha kértünk kaptunk,persze ésszel,meg régebben jól álltunk.Most már nem annyira.


22/L

2015. máj. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!