Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátommal terveztünk egy...

Egy barátommal terveztünk egy külföldi utat, ahol csak ketten megyünk. Közben összejött egy csajjal (aki engem nem kedvel) és hozni akarja őt is. én így nem akarok menni. Feleslegesnek érzem magam, de a barátom ragaszkodik hozzá, h menjek. Te mennél?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani a srácot, de " ötödik kerék" sem akarok lenni. Persze, szerezzek én is csajt,de pont ezért mentünk volna...

2013. aug. 1. 08:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem mennék. Minek? Gyertyát tartani?
2013. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Erről van szó... Én sem mennék, de a barátom hallani sem akar arról, hogy ne menjek. Május óta tervezzük ezt az utat. Nekem sem mindegy, azért. Két hete ismeri a csajt. Mi azért több éve. És már 3 hónapja készültem az útra. De így nem akarok menni.
2013. aug. 1. 09:33
 3/34 anonim ***** válasza:

Én sem mennék a helyedben. Gondolj bele: este elmennétek valahova bulizni, ők ketten nyalnák falnák egymást, te meg nem tudnál mit csinálni. Kb. olyan lenne, mintha teljesen egyedül mennél el nyaralni.

Történt velem egy hasonló helyzet, igaz csak egy másfél napos balatoni hétvége volt, de már első nap este alig vártam, hogy hazaérjek. A barátommal megbeszéltük a hétvégét, utolsó pillanatban benyögte, hogy jön a barátnője is. Elindultunk, végig abban reménykedtem, hogy jön velünk még valaki, mert ez így elég fura. Végül maradtunk hárman, amihez megpróbáltam jó képet vágni, de végig éreztem, hogy én vagyok a fölösleges ember, sőt a barátnője közölte is, hogy miattam nem lehetnek kettesben. Meg persze ezen kívül is folyamatosan beszólogatott, mert ő sem kedvel engem, szóval hasonló a helyzetünk.

A helyedben nem mennék, elmondanám az okokat azért a barátomnak, de jó utat kívánnék nekik.

2013. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
nem ment a barátságotok kárára? A legjobb barátomról van szó, nem akarom, hogy megsértve érezze magát. Pedig én érezhetem magam . Nagyon sz*rul esett amikor mondta... Lélekben már 3 hónapja készülök erre az útra.
2013. aug. 1. 11:33
 5/34 A kérdező kommentje:
de igazatok van. Biztos szívná a vérem a kis nőcske. Amúgy is féltékeny, ha együtt vagyunk a barátommal. Valahogy közölnöm kell vele, hogy ez így nem oké. De félek, nem érti meg
2013. aug. 1. 11:36
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg kerek perec, hogy neked nagyon rosszul esik most ez. De nem akarsz közéjük állni, és inkább vele menjen akkor kettesben, minthogy emiatt végleg megutáljátok egymást. Ettől függetlenül most tört el az ami előbb utóbb eltört volna, és ez akár út közben is megeshetett volna.
2013. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Elnézést kért egy csomószor tegnap... meg hogy rám is fog figyelni... meg keresünk valakit nekem is... nagyon nehéz dolog ez!!! ROHADTUL..
2013. aug. 1. 11:53
 8/34 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra is, hogy menjenek ők most, aztán én meg a haverom elmegyünk máskor pár napra
2013. aug. 1. 11:56
 9/34 anonim válasza:
100%
Én nem mennék a helyedben. A barátod meg elég f**zfej. Mond el neki, hogy miért nem mész szerintem és kívánj jó utat.
2013. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
12:22 Sajnos ilyen világban élünk, fontosabb pár d*gás, mint a barátság. Köszi a választ!
2013. aug. 1. 13:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!