Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most, hogy menjek oda hozzá?

Most, hogy menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés

Bejárós vagyok az iskolámba ,és a buszon hazafelé jövet,mindig találkozok egy fiúval aki szintén mindig azzal a busszal megy. Mindig rám szokott nézni a buszon,és rám mosolyog. De odajönni meg nem jön hozzám..én nagyon szeretnék beszélgetni vele..Mellesleg nekem tetszik is,de hogy menjek oda csak úgy egy idegenhez? Meg nem értem azt,hogy miért néz folyton,csak úgy?! Mit csináljak?

Gondoltam arra,hogy a buszon megkérdezem szabad ez a hely,és mellé ülök,az úgy jó is,de utána mit mondjak neki? egész úton ne beszéljek hozzá vagy nem tudom :/

Köszönöm az értelmes válaszokat! :)


2013. szept. 19. 15:20
 1/4 anonim válasza:
Szerintem jó ötlet, hogy megkérdezed van e szabad hely mellette. Buszon ha nem kezdeményez beszélgetést, akkor megkérdezheted hova jár mit tanul stb. De ha elutasító a beszélgetésre ne erölködj. Mosolyogj sokat! :)) Sok sikert
2013. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Holnap megpróbálok odaülni mellé..csak félek hogy mi derűl ki róla.. példáúl lehet sokkal idősebb nálam kitudja,látásra nem tudom megmondani. :/
2013. szept. 19. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hagyd meg neki az első lépést. Ha annyira tetszel neki akkor kezdeményezzen ő.
2013. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Beszámolót kérhetek? :)

Am én nem mindíg örülnék ha hazafelé (pl. 10 óra után fáradtan) beszélgetnem kéne, de mondjuk ha bejönne a csaj, lehet megeröltetném magam :D

2013. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!