Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális, hogy ennyit...

Az normális, hogy ennyit gondolkozok az öngyilkosságon?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim(rendszeresen eljárok velük ide-oda), sportolok, családomban is minden rendben. Anyagilag sem vagyunk rossz helyzetben, senki sem csúfol, semmi komoly negatív hatást nem kaptam az élettől. De mégis valamiért sokat foglalkoztat ez a kérdés, hogy lehet hogy jobb lenne. Mi lenne ha. Orvoshoz nem szeretnék fordulni mert nem akarom hogy ez kitudódjon.

2015. máj. 23. 23:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Lemaradt a korom. 18F
2015. máj. 23. 23:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress életcélt.
2015. máj. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az van. És teszek is érte. Tanulmányi eredményeim kiválók és valószínűleg egyetemre is felvesznek.
2015. máj. 23. 23:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is egyre többet gondolkozom rajta mióta dolgozok nem az anyagi helyzetem miatt,hanem a magán életem miatt (semmire és senkire sincs időm)
2015. máj. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Tereld a figyelmed Rudolf Steiner felé pl.

Az öngyilkosság gondolata ha az igazából nem indokolt azt jelenti, hogy lassan eléred azt az értelmi szintet, hogy rájöjj az igazságra, miszerint az élet ide-oda csapódásán túl létezik egy biztos pont, ami végtelen, ami a nirvana Buddha szerint, ami az Isten szeretete Jézus szerint.

2015. máj. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mióta élek mindennap eszembe jut a halál gondolata valamilyen formában. Még amikor jó kedvem van, vagy amikor valami jó történik, akkor is. De ez nem azt jelenti, hogy mindennap öngyilkos akarok lenni. Amikor akartam konkrétan, akkor se mertem megtenni, azért ez nem olyan egyszerű. Hogy ez normális e, hát gondolom nem, de nem fog emiatt senki sem diliházba küldeni.


Ennél sokkal dilisebb emberek futkosnak az utcán. Nemrég például egy lánynak megtetszett a kutyám, és megsimogatta, majd elkezdett hülyeégeket kérdezgetni tőlem. Aztán meguntam és mivel kellemetlenül éreztem magam, elindultam a metró egyik végéből, teljesen a másik végébe. 6 kocsin keresztül menekültem a lány elöl, de ez utánam jött, leült szorosan mellém és megint nekiállt simogatni a kutyámat, majd megint kérdezgette pl hogy Mért ilyen izgatott a kutyád? Hát mondom mittudomén. Aztán kezdtem tőle félni, hogy mért követ. Azt hittem majd leszáll a metróról is és hazáig fog jönni utánam :D

De szerencsére nem szállt le, és megkönnyebbültem.

2015. máj. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!