Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti szoktatok gondolkozni az...

Ti szoktatok gondolkozni az öngyilkosságon? Normális dolog ha ez jár a fejemben? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször fordul meg a fejemben hogy mi lenne ha megölném magam, és egyre nagyobb vágyat érzek iránta. Járok pszichológushoz, bulimiás vagyok és antidepresszánst is szedek de gyógyulófélben, úgy tűnik egy nagyon jó párkapcsolatnak nézek elébe. De mégis néha kísértést érzek hogy bevegyek egyszerre egy csomót, vagy vagdossam magam. A pszichológusom szerint van bennem egy burkolt öngyilkossági vágy mert pia mellé gyógyszert szedek bulikban rendszeresen.18/L

2013. szept. 2. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális; az élni akarás a normális, és nem a depresszió.
2013. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ktk312 ***** válasza:
67%
Amennyire vissza tudok emlékezni, 4 éves koromig, mindig is depressziós voltam. Sosem voltam boldog, egészen kiskorom óta kattog az agyam az öngyilkosságon, szóval nekem természetes...
2013. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem is természetes. Néha iratok fel a pszichiáteremmel valami szart, ami úgysem használ pszichoterápia nélkül, de legalább ritkábban jön elő.


Nekem ez a természetes sajnos.

2013. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, nekem is természetes dolog volt az öngyilkosság, de egy "Rivotril kúra" megroborálta az idegrendszeremet. Annak már vagy két hónapja, de még mindig jól vagyok. Mondjuk én is szoktam gondolkozni rajta, de már gyógyulóban vagyok. :P


Neked meg ktk szép estét xd

2013. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ktk312 ***** válasza:

Kend uram talán ismer valahonnan? xd


Talán egy másik fórum? :D Vagy csak őszintén szeretné, ha jól éjszakáznék?

2013. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Amúgy kb 1 hónapja szedek gyógyszert, ha továbbra is szedem szerintetek elmúlhat ez? És ti meg is próbáltátok vagy csak a fejetekben játszódott le?
2013. szept. 2. 22:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Én alaposan végiggondoltam és arra jutottam,egész biztosan többet ér nekem az élet,mint hogy önként eldobjam.Inkább igyekszem a ki tudja mennyi időben megtalálni az élet értelmét és a boldogságot,ha csak percekre is.Jó esetben,csak hatvan tavasz lehet még az életemben,az pedig nem túl sok.
2013. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ahogy te élsz, még normálisnak is mondható Kezelés alatt állsz, antidepresszámst szedsz, iszol rá alkoholt. Kikészülsz.
2013. szept. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
másra se szoktam gondolni de sajnos nem tehetem meg a szüleim miatt. beleőrülök hogy nem ölhetem meg magam 22f
2013. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam. És nem, nem normális, hogy olyan világban élünk, amit ennyien itt akarnak hagyni...
2013. szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!