Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális az én koromban?

Normális az én koromban?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Az a problémám, hogy mostanában nagyfokú halálfélelmem van. Fura, mert eddig egyáltalán nem volt, valahogy mindig egy természetes folyamatnak találtam, és nem féltem tőle sosem. Viszont mostanában, az elmúlt hónapokban, szinte kínoz a gondolat.Ezzel fekszem, és kelek, nem tudom kiűzni a gondolataimból. Amikor lefekszem azon gondolkodom, felkelek-e még, vagy eljutok-e még oda az életemben, ahova nagyon szeretnék? Vagy megérem-e még ezt és ezt az időpontot. Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy ez sajnos kiszámíthatatlan: bármikor meghalhatok végül is. Aztán utána az jut eszembe, hogy mennyire értelmetlen így minden. Igazából arra volnék kíváncsi, hogy az életkoromra való tekintettel normális ez? Van korombeli hasonló cipőben?
2015. máj. 24. 02:27
 1/6 anonim ***** válasza:
te vagy az dia?
2015. máj. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden korban normális, nyugi. Kisgyerekek is beparáznak néha az elmúlástól, idősek is.
2015. máj. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én szerintem meg nagyon nem normális dolog, hogy egy 22 éves srácnak minden gondolata az, hogy mikor fog meghalni. Az normális, hogyha megfordul az ember fejében vagy néha eltűnődik azon, hogy mikor vagy hogyan fog meghalni. DE a te eseted nem az.
2015. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyenekre gondolni, de azért nem ez jár állandóan a fejemben. Szerintem jobb lenne, ha felkeresnél egy pszichológust, mert ez már nem normális :/
2015. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó 3 választ köszönöm szépen!
2015. máj. 24. 14:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azóta érzem, amióta szakdolgozatot kell írnom.
2015. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!