Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az életemnek...

Mit tegyek? Az életemnek semmi normális értelme nincs.

Figyelt kérdés

18 éves vagyok.Ügyetlen vagyok és csendes,őszintén szólva utóbbin nem is akarok változtatni,ezért mindig is úgy volt hogy az osztályom nagy része kiközösitett.

Semmilyen célom nincs,bukásra állok az iskolában,ezt már nem is tudom javitani,szóval már 2.-szor bukok meg(nem ugyanabból az évfolyamból),de ha csak ez lenne a gond,nem idegeskednék annyit rajta,persze zavarna,de azért nem ennyire,persze újra kezdeném az osztályt és újra is fogom.

Nem szeretek semmit csinálni,a tanuláson kivül olvasok vagy sorozatot nézek,de ezt is csak azért hogy elteljen az idő.

Barátaim,haverjaim nincsenek,mert bár beszélgetni szoktam emberekkel,de nem alakul úgy a kapcsolatunk,erőltetni és törni magam őszintén szólva se kedvem,se energiám nincs.

A családommal nem vagyunk rosszban,de jóban sem,mióta az eszemet tudom igy van,néha már azt veszem észre hogy ők is idegesitenek az egymással veszekedéssel meg ilyenekkel.

Egyébként sok ember idegesit ugyanúgy,de barátokat azért szeretnék,de erőlködni se akarok érte,szóval én sem értem magam.

Barátom van,de vele is sok a vita,mert én szeretnék vele találkozni mindennap(mivel kb nekem az életembe csak ő van,szánalmas,tudom)ő meg persze nem szeretne mindennap(ahogy az normális),nekem ezután még rosszabb kedvem lesz mint addig,tudom hogy ő fogja fel jól,de néha még is összevitázunk ezen...



2015. máj. 25. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
"Senki sem tökéketes". Hagyd azokat a fenébe, akik kiközösítettek. Felszínesek. Lehet barátod, csak ahhoz pozitívnak kell lenni és nyitottnak. Bukás: Legább lesz időd megtanulni, amit ebben az évben nem tudtál. Család problémához nem tudok mit hozzá fűzni, mert én is ilyen helyzetben vagyok (én egyszerüen leszrom, hogy mi van a "családdal", nekem a barátaim a családom).
2015. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem adsz neki értelmet, akkor nem is lesz értelme!
2015. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Menj el pszichológushoz. Nagyon komolyan mondom, most még amikor még semmi panaszod nincs.

Ha elmulasztod, egyenes az út a depresszióhoz. Nem kellemes.

Előzd meg.

A gyógymód a következő:

"Hit,remény, szeretet." Iyen egyszerű.


Minden ember csak akkor boldog,

ha van kit szeretnie,

ha valaki szereti,

ha van munkája célja, amit a társadalom értékel és megbecsül,

ha van reménye a továbblépésre.


Tanulj jól és élvezettel. Aki nem találja meg az örömet a tanulásban az vesztes marad, mert magát sem becsüli és a többiek sem tartják sokra.

Elsősorban NEM a pénz boldogít.


A fenti gondokon mindenki átrágja magát.

DE LEGFONTOSABB, HOGY LÉGY TISZTÁBA ÖNMAGADDAL.

2016. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!