Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedül Pesten menyire veszély...

Egyedül Pesten menyire veszélyes lakni?

Figyelt kérdés

Jövőre lehet odaköltözöm munkát keresni de kicsit félek.

Még sosem laktam egyedül messze a szülői háztól.

Félek mi lesz velem a nagyvárosban..

Rezsi, kaja stb mennyi? Azt tudom, hogy sokkal több mint vidéken. Minden jó tanácsot szívesen fogadok!

Mire figyeljek stb? 23/L


2015. máj. 25. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugdíjasként veszélyesebb falun. (Nem vicc)
2015. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
én pesti vagyok f,és bárki betámad vagy ilyesmi gáz történik csak szóljál elintézem ,amúgy attól függ hova költözöl az ár meg ilyesmi
2015. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem albiban bérleti díj, rezsi + plusz kaja 125 ezer volt, most, hogy saját lakásban élek, ebből lejön 60 ezer.


Belvárosban lakom, 15 évet túléltem nőként :D

Ne izgulj, nem gyilkolnak lányokat itt sem naponta.

2015. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1-2 zürös környék kivételével szerintem biztonságosabb mint falun. A kaja nem több mint vidéken, sokminden olcsóbb a piacon és a közértben mint ahol megtermelik.

A rezsi attól függ hogy hol laksz.

Arra az egyre figyelj, hogy ne a farzsebedben hord a pénztárcát meg a telót

2015. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az egyedülélő időseknek veszélyes. De mindenképpen szerezz be egy paprikaspray-t és hordd a zsebedben. Idegeneket pedig ne engedj be a lakásba és bárki bármit mond, ne higyj neki, mert sok a csaló.
2015. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
AHogy írja az előző. a kaja és a piac olcsóbb, mint vidéken.
2015. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

8. kerületben éltem.

Előtte a király utcában.

Aki pesti, annak nem kell bemutatni a két helyet.

Az egyik egy elit utca, a másik egy rossz hírű kerület.

Na akkor kezdjük.

Király utca belváros, többször indokolatlanul megbüntettek a parkolóőrök, hosszas pereskedés után lett csak igazam, bulizó fiatalok majdnem minden hétvégén kocsik visszapillantóját rúgták le, többször volt az enyém is, kukák a kocsikra borítva.

Főleg a körút felőli részen.

8ker.belső része, ami az egyik legkeményebb, vagyis ezt mondják, aztán kiderült, hogy no csak, nem igaz!

elsőnek tartottam tőle.

autónak sose nem volt semmi baja.

pár alkalommal néztek a környékbeliek, mikor megismertek arcról, már köszöngettek is.

soha semmi atrocitás nem ért.

ellenben a belvárosban(király utca) éjszakai parkolásnál egyszer adásvételi szerződés és tulajdonjog átruházás nélkül elakarták vinni a kocsim, egy adag gázspraym bánta, az ürge azóta sem lát rendesen,de a rabkórházban kezelgetik.

2015. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző: SZinte DETTÓ


AZ 5. kerületben 3x törtek be hozzám 2 év alatt, a 8-ban nem. És is szartam tőle, de itt még soha nem volt semmi bajom 13 év alatt. Igaz, gázspray-vel közlekedem. Ja, én is a Körúton kívül lakom. Még éjjel sem volt gond, pár kósza beszólást leszámítva.


FIgyelni kell, észnél lenni. Ennyi. DE mindenhol!

2015. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10 emeletesben lakom, senkit sem érdekli a másik - csak köszönünk egymásnak. Ha nem viselkedik az ember kirívóan, akkor nincs gáz. Kaját lehet venni 1-2 helyen olcsóbban, de semmi extra. Ne látszódjon, hogy parázol!
2015. máj. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!