Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten hol kevésbé veszély...

Budapesten hol kevésbé veszélyes lakni?

Figyelt kérdés

Vidékről költöznék fel, Budapesten szeretnék munkát keresni.

Valószínűleg egyszerű munkát találok csak nem túl nagy fizetéssel.

Szobát szeretnék bérelni kezdetnek, nem egyedül egy egész lakást.


Lány vagyok, elég ártatlan arrcal és nem is vagyok valami erős szóval elég fontos ez a kérdés.

A hirdetőoldalakon kerület illetve utcanév van megadva a hirdetésekben szóval csak így tudom beazonosítani a helyet.


Semmi kerületet nem tudok mondani, mivel fogalmam sincs hogy munkám hol lesz. Mert még fél évem szerintem van addig.

Ezért is írtam ki jó előre a kérdést.

Nagyon hálás lennék ha leírnátok hogy szerintetek hova ne menjek lakni.


Mint ahogy már említettem, ha találok is munkát, nem lesz valami nagy fizetésem szóval lehetőleg az összköltség ne nagyon menjen havi 60-70 fölé (csak szobát bérelnék nem egész lakást) - hozzáteszem, nem tudom hogy magasabbak-e a pesti fizetések mint vidéken.


Előre is köszönöm!



2014. aug. 21. 10:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném hogy az elmúlt kb 6 évben rengeteget utaztam egy órákat buszon(volt hogy kétszer egy órát egymás után plusz ugyanez hazafelé), tehát nincsenek ilyen igényeim hogy sokat kell buszozni. Csak ne kelljen sokat egyedül gyalogolni a sötétben.
2014. aug. 21. 10:07
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha olcsóbb lakást keresel akkor a pesti külvárosban érdemesebb keresgélni. Pesterzsébet, Kispest, Keresztúr.


Az hogy mennyire veszélyes, a police.hu-n van bűnügyi térkép.

2014. aug. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Viktorunk szomszédja elég védett
2014. aug. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Főleg Budán keresgélj és a 14., 16. kerületekben. De ha máshol találsz, se parázz rá, kérdezz.


Egy kicsit egyébként szerintem te is túlmisztifikálod ezt a "Budapest a nagy, veszélyes város" dolgot. Ha Kispesten laknál, akkor sem lenne semmi bajod. Az emberek 99% körül se néz maga körül, bele van merülve a saját kis világába, a maradék 1%-ba meg bárhol belefuthatsz.


Az utcanévre rá tudsz keresni a google maps-ben, és itt is felteheted a kérdést, hogy "xy kerület xy utca milyen környék".


Amit ejts ki:

VIII. kerület. De nem az egész. A közhiedelemmel ellentétben nem az egész kerület gáz, csak az, ami kívül esik a József körúton. A belső része teljesen normális.

IX., X. kerület: inkább csak azért mondom, mert elég vegyes népség, a szegényebb rétegből.

XX. kerület déli része (52-es villamos hurkai)

2014. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Buda, vagy 5-6-7. ker, 13. a Lehel tértől beljebb, 8-9. kerület József és Ferenc körúton belüli részei. Fiatalok, egyetemisták általában ezeken a részeken szoktak közösen bérelni lakást. A külső kerületekkel sincs feltétlen probléma, de azok nagyobb részt családiházas beépítésűek (kivéve a lakótelepeket).
2014. aug. 22. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13-mal Leheltől kifelé sincs gáz, kivéve a sínekkel párhuzamos néhány utcát, és egykét Béke tér környéki prolibb utcát.
2014. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kiad-lak ***** válasza:

Diószeghy Sámuel u., Mátyás tér eléggé gettó pl.

Nézd meg a Google utcanézetben milyen a környék, ott láthatod, ha nagyon lepusztult


[link]



[link]

2014. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
buda alapvetően teljesen nyugodt, békés hely, kivételnek talán északon a 3ik kerület békásmegyeri részét és délen a 22ik kerületet mondanám. csepelt (21ker) semmiképpen nem ajánlanám, az kb olyan, mint egy mindentől elzárt alcatraz jellegű hely, csupa lakóteleppel. a pesti oldalon a belső kerületeket mind egy szálig korrektnek gondolom, a balhés helyek általában tele vannak térfigyelőzve, nincs már ott komoly veszély. a külső kerületekben viszont nincs túl sok lehetőség tömegközlekedésre például, és valóban inkább házak/ipartelepek vannak, mint szobák vagy kis lakások. viszont, ahogy mondták, akárhol is laksz majd, mindig fifty-fifty, hogy éjszaka ki jön szembe az utcákon. hozzáteszem, igaz hogy egy igencsak ideális helyen lakom, az eddigi 24 évem alatt (igaz fiúként) soha nem ért semmilyen attrocitás, akárhol is jártam, lehet ezért vélekedek liberálisabban etéren.
2014. aug. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!