Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti tanultatok valamit az...

Ti tanultatok valamit az emberektől itt gyik-en?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább magamtól. :D Mindig tanulok....
2015. máj. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, volt pár ember akivel igencsak mély témákról volt szó, és igen, tanultam tőlük elég sokat :)
2015. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Igen, rengenteg dolgot: hogy idióták és rossz akaratúak mindig vannak, de ettől nem kell elkeseredni, mert vannak nagyon jó emberek, akiknek szép a lelkük. Tudom, ez nyálasan hangzik, de így van. Ráadásul a páromat is itt ismertem meg.
2015. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hú 3as.Ez komoly itt ismerted meg?

De jó.:-)

2015. máj. 26. 12:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Vita miatt volt, hogy valaminek utána kellett néznem pontosan, így tudtam felszedni némi hasznos és érdekes infót, de amúgy nem jellemző, ez inkább egy véleménycserélős fórum.


Viszont előzőhöz hasonlóan én is szereztem egy barátot :)

2015. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
UI: Úr Isten, hogy lehet "anonimként" megtalálni a párod? Ez nekem kicsit bizarr. :D Bár ha nektek sikerült sok szerencsét. :D
2015. máj. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Többnyire azt, hogy muja stílussal nem ér az ember semmit, ezért inkább én is bunkózok inkább.
2015. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valaki régen azt írta itt, hogy ha isten a maga kèpére teremtette az embert akkor még nagyobb a baj....
2015. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!