Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tesztek ha itt a...

Ti mit tesztek ha itt a kérdésetekre bunkó, troll válasz jön?

Figyelt kérdés

Én ha normális kérdést teszek fel,akkor is van 1-2 bunkó válasz.De a többi normális válasz.

Titeket nem idegesít fel? Vagy mit tesztek ilyenkor?



2014. nov. 27. 12:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Szilvásgombócot csinálok. :)


Viccet félretéve, a legjobb amit tehetsz, hogy nem reagálsz semmit arra, amit ír.

A trollok azt szeretik, ha bosszanthatnak másokat, és jókat röhögnek az ideges reakciókon. Rendszerint visszajárnak azokra a kérdésekre, ahova trollkodtak csak azért, hogy megnézzék, milyen reakciót váltottak ki.


Számukra az a legbosszantóbb, ha figyelembe sem veszik őket.


Én jókat derülök, amikor egy troll többször is beszólogat, mert tudom, hogy ez azért van, mert nem reagáltam semmit rá, és vért izzadva próbál belémcsípni, de nem megy neki. :)

2014. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
Ettől a szilvásgombócos szövegtől már szó szerint hányingerem van, ahogy meglátom.
2014. nov. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
Engem az idegesít, ha kretén a kérdező és mindenki hatalmas elánnal segíteni akar neki, pedig már a kérdésfeltevésből lejön, hogy tök felesleges. Egyébként bírom a trollokat, jókat röhögök rajtuk. Ide amúgy is ezért járok olvasni.
2014. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem teszek,hidegen hagyom.
2014. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Nekem tetszik a szilvásgombócos,jót mosolygok rajta.
2014. nov. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, és szándékosan szilvásgombócoztam.

Van(nak), aki(k) szerint ez egy nagyon überfaxa trollos szöveg. -.-

2014. nov. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
13:08
2014. nov. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
:):):)
2014. nov. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Már én is inkább figyelmen kívül hagyom.
2014. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A vicces trollokat bírom.

De az olyat aki kifejezetten kötekedni megy rá a kérdésekre, azt fel tudnám rúgni. Ezek nem emberek, csak valami csökevények. Meg a troll pontozókat is utálom. Tök semleges téma, normális válaszok, és mind lepontozzák. Szerintem ők erre maszturbálnak. A legtöbb ilyet a család kategóriában látom, na meg a politika. Sok helyre nem is válaszolok inkább, csak lesek, hogy mennyi kártékony rovar van ott (is)...

2014. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!