Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lesz majd olyan, amikor a...

Lesz majd olyan, amikor a Facebook kimegy a divatból, lecsökken a népszerűsége?

Figyelt kérdés
2015. máj. 27. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Amíg a világ áll, addig nem.
2015. máj. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem igen. Én már 4 éve töröltem magam, és a feleségem is. A gyerekeimet nem is fogom engedni regisztrálni rá. Maradok az ósdi "beszélek" az ismerőseimmel, felhívom őket, stb... Nem érdekel senki idézete, és vacsorája, meg mennyire gyúrta ki magát az utóbbi 2 hónapban, meg hogy tud csücsöríteni a tükörben... Egyébként az IWIW-re is azt hitte mindenki hogy örökre lesz, aztán tessék...
2015. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint igen. Úgy érzem most érte el a csúcspontját, a felhasználók kezdik kimeríteni az összes lehetőségét és nem tölti el őket az újdonság varázsával napi szinten. Úgy tűnik nem lehet többet kihozni belőle. Bár a fejlesztők gondolom napi szinten erőlködnek az újításokon, de nem tudnak olyan gyorsan haladni, mint amilyen szintű a felhasználók fantáziája és az igénye. Ráadásul egyes újítások nem is tetszenek sokaknak. Épp úgy kimegy a divatból majd, mint az iwiw, de ahhoz előbb kell egy konkurencia, aki kitalál majd ütősebbet.

Valami olyasmit, ami sokkal interaktívabb lesz, dizájnosabb, az okostelefonokra épül inkább mint pc-re, és a telefon gps funkciójának köszönhetően már semmit nem kell megnyomnod és megosztanod ahhoz, hogy a fél világ tudja, hogy épp merre jársz. Ez a mai Való Világ mániában könnyen elképzelhető, mert a sok ostoba tininek minden vágya, hogy a nap 24 órájában még a segglyukába is bele lássanak. A közösségi oldal pedig arra épül, hogy minél több infót oszthassanak meg és tudjanak meg egymásról. A facebookban még egyelőre van intim szféra, de a jövő közösségi oldala Big Brother lesz.

2015. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3. voltam. Még annyit tennék hozzá, hogy a fejlesztések szerintem a felhasználói szokások megfigyelése alapján történnek, és első sorban ezeket veszik figyelembe. Erre alapoztam én is az elképzelésemet. Egy ideig biztosan élni fog még a Facebook, de kitalálnak majd olyan oldalt, ahol az exhibicionista fiatalok kedvükre kiélhetik magukat. Eredetileg a facebook sem erre épült, csupán könnyebb kapcsolattartásra.
2015. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lesz. És majd jön a következő menő közösségi oldal, majd az is lecseng, és így tovább.
2015. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor a product life cycle-ban most van az érettségnél? :D
2015. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Remélem a csücsörítős marhák megunják végre, és marad a magad válogatta tájékozódás és a jó csoportulások platformja nekünk, többieknek.
2015. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem lesz. Engem személy szerint nagyon irritál az a közösségi oldal, pedig én is annak a felszínes fiatal társadalomnak vagyok a tagja. (A felszínest leszámítva) Még mindig nem lenne profilom ha iskola kötelezettségből be nem kellett volna regisztrálnom. Egyébként szerintem tuti feltalálnak később valami újat és végre lecsengne ez a hülye facebook mánia. Véleményem szerint a legundorítóbb dolog az amikor ilyen csücsörítős, pucsítos képeket raknak fel magukról, ráadásul felnőttek is! Egyszerűen kiráz tőle a hideg :O
2015. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
FYI az én falamon sosincs ilyen, ha érted mire gondolok.
2015. máj. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem már kicsit csökkent. pl ott az instagram. nagyon sok ismerősöm már nem is rak fel facera új képet, csak instagramra. most nem mondom hogy emiatt megbuktatják a facebook sikerét, de én úgy veszem észre, hogy a legtöbb ember már nem használja állapot megosztásra vagy böngészésre. én is csak a cset miatt használom , azt is telefonról.

szerintem is lesz egy másik hasonló oldal, ami jobban fog tetszeni és szépen lassan áttelepülnek rá az emberek. de ez még nem most.

mert pl hiába van sok alkalmazás ahol ingyen lehet telefonálni/videóhívásozni/üzenetet küldeni.. a messenger is tudja ugyanezt, ráadásul itt több ismerőd fent van mint mondjuk viberen vagy whatsappon..

2015. máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!