Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szoktak csinálni ilyenkor...

Mit szoktak csinálni ilyenkor egy boltban?

Figyelt kérdés
Ha valaki zárás előtt pár perccel érkezik vásárolni. Kiteszik, mondván hogy már nincs ideje, vagy türelemmel kivárják amíg bevásárol, akármeddig is fog tartani?
2015. máj. 28. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
mondjuk ne 1 percel zárás előtt menj be....mert ha úgy adódik fél órával zárás előtt 1 vendég sem ment be.ne csodálkozz ha 10percel zárás előtt csukják rád az ajtót,és totál érthető is.
2015. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam de kíváncsi voltam rá
2015. máj. 28. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Már lezárják a kasszát addigra, nem hiszem, hogy vásárolhatsz.
2015. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kasszát záráskor kell lezárni, nem előtte, nem utána -jó, perces késések persze lehetnek- de az, hogy a bolt pl:18:00 kor zár, és lezárják 17:50 kor, az szabálytalan, és nem csinálják meg.

zárás után nem vihetnek be új tételt a kasszába.

Esélyes, hogy megkérik, ma már ne vásároljon, vagy ha pl 1 kg kenyeret visz, az még oké, gyorsan lerendezik.

2015. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Boltja válogatja. Jó kereskedő megvárja, amíg végez a vevő. De olyan helyen is jártam, ahol elkezdtek sürgetni. Mondjuk ott letettem a kosarat és kimentem, mert nem tetszett.
2015. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

megvetően kiszolgálnak.

vagy ha normális jó fej az őr,akkor nem enged be.

így ha valaki jelentgetős rosszindulatú empátia mentes szemétláda,a bolt dolgozói akkor sem kerülnek bajba,mert az őr ugye külső alkalmazott.

2015. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kisboltban dolgozom, és igen bosszantó tud lenni, mikor zárás előtt 2 órával már kiürül a bolt, de 9-kor, amikor zárni kellene beesnek még 2-3-an és nem tudják mit akarnak, 15 percig sétálnak a boltban és bunkóznak, amiért nincs friss (meleg) pékáru. Kizavarni nem tudom őket, mert akkor azért ordít a főnök, ha a pénztárba ütök, akkor azért, szóval mindegy. :)

Arról nem beszélve, hogy a munkaidőm 9-kor lejár, addig igyekszem feltakarítani, de ha valaki záráskor még felvágottat kér, akkor szerelhetem össze a gépet, majd 15 percig takaríthatom utána és van, hogy 1 órát még bent kell lennem takarítani (mert valaki felvágottat vitt, vagy sáros cipővel jött be meg hasonlók), amit ugye már nem fizet a munkáltató.

Szóval, aki záróra előtt nem tudja elintézni a nagy bevásárlást, az az utolsó percben tényleg csak azt vegye meg, ami a legszükségesebb.

2015. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!