Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet ilyenkor csinálni?

Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, fiú.

A helyzet az, hogy sokan lánynak néznek. Nem nézek ki úgy, de olyan fiús sem vagyok. Úgy nem nagyon lehet megállapítani.

Tarkóig ér a hajam, de nem ezen múlik, hanem az arcomon legfőképp.

Az emberek 30-40%-a lánynak néz, kiskoromban körülbelül 80-90%(!!!)

Ezért nem is volt még barátnőm, tehát ha közelednék egy lány felé, sosem sikerül.

Mindig jön valami enyhe lepattintó duma, ami tudom mindig, hogy mi miatt van. Mondjuk ciki is lenne, ha sétálnék a lánnyal és mindkettőnket lánynak néznének valahol. Ez a legnagyobb rémálmom.


Egyébként belsőleg fiús vagyok, teljes mértékben a lányokat szeretem stb.


Mondjuk nem vagyok olyan gyakorlatias egy fizikai munkában, mint a többiek az osztályból, ilyenkor rögtön kapnak a lehetőségen.


Ráadásul emiatt a igazából leginkább szelídnek nevezhető arcom miatt néha úgy érzem, vannak akik senkinek néznek.


Kérlek segítsetek, néha nagyon sokat töprengek ezen...


2014. okt. 31. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen évfolyamtársam. Jófej volt meg minden, csak eléggé vézna gyerek, és szelíd. Ő is "rocker" volt, bár a többi rocker nála idősebb és nagydarab bolt, szóval nekik jól állt ez a haj.

Én is csak azt tudom ajánlani, hogy kezdj el gyúrni, úgy sokkal jobban fog állni.

Vagy levághatod a hajad, de az olyan, mint ha feladnád az egyéniséged.

2014. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem vagy rocker.

A hajam levágatása teljesen kizárt dolog, valahogy elképesztően ragaszkodok hozzá, nem tudom megmagyarázni.


Igen, az igaz, hogy nem vagyok túl izmos, mondjuk akik ezért csesztettek azok közül sem mind volt egy izomállat.

2014. okt. 31. 14:34
 3/3 anonim válasza:
Szia! Velem ez fordítva van.Kivülről minden okés de belülről kicsit fiús vagyok... De ne foglalkozz masokkal,vagy hogy hogy nézel ki...Ez vagy te,a saját stilusod.Ne add fel csak azért hogy egy barátnőt szerezz.Majd jönni fog az életedbe olyan aki elfog fogadni olyan amilyen vagy....:) ha van kedved beszelgetni írj.:) 14/l
2014. okt. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!