Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már rátok akkora hatással...

Volt már rátok akkora hatással valaki, hogy megváltozott az életfelfogásotok csak mert megismertétek?

Figyelt kérdés
De nem azért hogy neki megfeleljetek, hanem csak úgy belül éreztétek. Ha igen, miben változtatok? Nem csak komoly kapcsolatokra gondolok.

2015. máj. 29. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt. Hivatalos-üzleti kapcsolat, teljesen "véletlenül"(mert nem hiszek a véletlenekben, oda vezetett, ahová már gyerekkorom óta vágytam.Az egész életem megváltozott azóta.Idén volt 14 éve és egyetlen ezred percét nem bántam meg:)
2015. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sőt, azt bánom, hogy nem korábban már gyermekkoromban ismetem meg:D
2015. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden embernek van egy élet útja, amit be kell járnia. Lehet, valakivel régóta ismeritek egymást és semmi jót nem tett veled. Viszont, van olyan is akivel öt percet beszélsz és utána, meg erősödik benned, hogy jó úton jársz.
2015. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első, és miben változtatta meg az életedet, vagy minek köszönhetően?
2015. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2 ilyen volt. Az egyik a mai napig a barátom. Mindig rivalizáltunk mindenben mióta megismertem. Ha nem hajt a rivalizálás akkor ma nem lennék ott ahol vagyok. Persze ezt neki nem ismerhetem be. Emellett egyik legjobb barátom.

A másik egy régi ismerősöm. Évekig nem láttuk egymást. Az iskolában ő volt a "nyomigyerek" mikor találkoztunk alig ismertem rá. Sikeres sportember lett kitünő állással és olyan testtel amit magazinokon irigyelnek. De emellett nem volt beképzelt. Ő mondta hogy a lényeg hogy sose szabad feladni és ha valamit akarunk meg kell érte küzdenünk. Csak annyi hogy hittem abban hogy én is képes vagyok így megváltozni ha akarok sokat elértem.

2015. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 Pontosan tudod. Sosem titkoltam, hanem mindig vállaltam.
2015. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző, ez most azt akarja jelenteni, hogy homoszexuális vagy? És ezt vállalod?

vagy mit kellene pontosan tudnom? És mégis honnan, szerinted ismerlek?

2015. máj. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 Ment a mínusz neked.
2015. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen volt. Az egyik mentorom volt ilyen, most pedig az egyik munkatársam ilyen. Imádom mindkettőt, mert rengeteg dolgot lehet tőlük tanulni: ők maguk az életet tanítják nekem.
2015. máj. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!